Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy van valami komolyab...

Lehet hogy van valami komolyabb problémám?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. A kérdés úgy fogalmazódott meg bennem hogy már hónapok óta diétázom ,sportolok heti 5x(évekig versenyszerűen sportoltam) nem-nagyon fogyok. Legalábbis csak nagyon keveset.

Ráadásul mostanában mire hazaérek iszonyatosan kimerültnek érzem magam pedig alszom eleget.

10 kg felesleg van rajtam kb. ráadásul ilyen alma típusú felesleg van rajtam (bár ebbe a genetika is benne van ) de ennyi edzéssel és alacsony kalóriával (kb. 1000-1200) más szerintem már elég sokat fogyott volna 4 hónap alatt (azóta csinálom nagyjából).

2 éve sikerült ugyanígy fogynom 5-6 kg-ot de most nem megy (azóta visszaszedtem)

Lehet hogy van valami komoly problémám vagy csak elrontok valamit?


2017. nov. 15. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet inzulinrezisztencia vagy pajzsmirigy betegség. Vagy genetika. Vagy akármi. Ki kell vizsgáltatni ha nem fogsz.
2017. nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!