Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine hüvelykúp vélemények?

Betadine hüvelykúp vélemények?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Én inkább szájon át szedhető gyógyszert kérnék az orvostól, persze úgy, hogy az orvos felelősségteljesen csináltat hüvelykenet tenyésztést is.

Hiába kapható vény nélkül, hiába jó a hüvelyi fertőzésre, viszont annyira erős, szó szerint mindent kiírt, a jótékony hüvelyflórával együtt, hogy nekem volt már olyan erős gyulladásom a hüvelyemben, hogy ezt írta fel az orvos és szó szerint sírva szedtem ki magamból, annyira csípett. A szájon át szedhető gyógyszerek sokkal jobbak, mint a kúpok, hüvelytabletták.

2017. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
íNagyon jó mindenre. A hüvelyflórát utána vissza kell állítani.
2017. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Méhszájgyulladásra írta fel az orvosom ideiglenesen és efy hét múlva fel fog írni egy végleges gyógyszert amint kiderül hogy mi a kiváltó oka a gyulladásnak,viszont én csupa rosszat olvastam erről a betadine kúpról...sokan panaszkodtak,hogy csíp,fáj,stb...megvettem,de még nem mertem használni.
2017. nov. 17. 05:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem borzasztó volt. az első este még csak-csak, de a 2. este ahogy feltettem, csípni, marni kezdett, pár perc múlva már véreztem is, teljesen kikezdte a hüvely nyálkahártyáját. iszonyúan fájt, és hát ugye onnan nem olyan egyszerű kiszedni, főként ha már elkezdett feloldódni :o szóval volt egy borzalmas éjszakám.

a maradákot másnap megröptettem.

2017. nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vègül nem kezdtem el "szedni",de majd egy hèt múlva megvan az eredmèny ès akkor ír fel az orvos egy vègleges gyógyszert.Remèlem nem ehhez hasonló lesz..Sajnos ez pènzkidobás volt,mert megvettem ès utána kezdtem el olvasgatni róla a vèlemènyeket..
2017. nov. 17. 18:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a másik amit felírt a Mesulid tabletta...arról meg azt olvastam hogy néhány országban betiltották mert halált okozott..
2017. nov. 17. 19:19
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok!én azon gondolkodom,hogy megfelezem a kúpot ez jó gondolat?köszi
2017. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én jelenleg használom ezt a hüvelykúpot, és semmi problémám nincs vele.


Illetve annyi, hogy éjjel kifolyik belőlem, és mindent megfog, de ez már más téma.


Nekem se nem csíp, se nem fáj, semmi.

2017. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül nem használtam,mert nem mertem..az orvos azt mondta,hogy méhszájgyulladásom van és azt kell kideríteni,hogy mitől.Tud valaki jó nőgyógyászt Budapesten,aki elfogadható áron dolgozik?
2017. dec. 22. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!