Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye ez nem baj? Egy hónapja...

Ugye ez nem baj? Egy hónapja jött meg először, pontosan árpilis 27. én, és 8napos volt. Az a helyzet hogy azóta nem jött meg, és félek. Lehet ebből valami baj, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A legelső menstruációnál ez előfordul, egy idő után be fog állni rendesen, de ha nagyon aggódsz menj el az orvoshoz, ő elvégzi a vizsgálatokat és elmondja a teendőket.
2010. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
A te korodban még nincs beállva a menstruáció. Hónapok, évek kellenek hogy ez a ciklus beálljon. Sok nőnek felnőtt korban is rendszertelen. Általában ezt fogamzásgátló tablettával szokták orvosolni, mivel van egy olyan pozitív mellékhatása hogy beállítja a menstruációs ciklust. ÜDV23F
2010. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
természetesen nincs semmi baj!! az első után van,hogy hónapokig nem jön meg. sok idő kell, amíg beáll és rendszeresen fog megjönni
2010. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
nekem elősör 13 napig tartott mert 2 pete érett meg vagy mi :D és ritkán jön meg am ez lehet fiatalkori menopausa de ennek az esélye rohadt kicsi ne aggódj! ha egy év alatt nem rendszereződne menj el nőgyógyászhoz
2010. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A kissé rendszertelen ciklus nem probléma, azon nincs mit orvosolni. A fogamzásgátló pedig nem beállítja, hanem átvariálja, gyakorlatilag tönkreteszi a normális ciklust. Nem rendes menstruáció jelentkezik, hanem megvonásos vérzés. Nekem 13 évesen jött meg először, jelenleg 21 vagyok, tehát 8 éve menstruálok, átlag 29 nap a ciklusom, egyébként 32, 33 is előfordul, asszem ma pl. a 33. napon vagyok és még nem jött meg, de ez nem betegség, napra pontosan szinte csak a tankönyv menstruál.
2010. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ám 13 éves vagyok.és nagyon köszi a gyors válaszokat.

hétvégén voltunk kirándulni,nagyon felfáztam :S

ez befolyásolja?

2010. máj. 31. 19:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy befolyásolja. Szinte minden hathat rá, időjárás, stressz, betegség, gyógyszerek, étkezésbeli változtatás.
2010. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hja és elnéztem a témát bocs :)
2010. máj. 31. 19:12
 9/14 A kérdező kommentje:

hu akkor megnyugodtam ..mivel mostanában nem eszek,nagyon stresszes vagyok,mert suli :)

köszönöm a válaszokat. :)

2010. máj. 31. 19:13
 10/14 A kérdező kommentje:

hja és...már nem ide kapcsolódik,de a válaszokat még várom :)



a 11 éves csajok miért is várják annyira hogy menstruáljanak?? :S


talán én is vártam , de hát már 9-11 évesen NORMÁLISAN még azt sem tudtam hogy mi az..olyan kérdések vannak itt feltéve,hogy sokszor a szám tátva marad:))

2010. máj. 31. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!