Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a Libresse...

Mi a véleményetek a Libresse multistyle tisztasági betétről?

Figyelt kérdés
Ilyet szeretnék venni mert táskában nem koszolódik a tasak miatt stb. Egy átlagos drogériában mennyi az ára?

2017. nov. 19. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
Pontos árat nem tudok, de szerintem a normál csomag 1000 ft körül van szerintem, bár hozzátenném, én ezt a fajtát nem szeretem. Nagyon macerás kibontani, vagy úgy sikerül hogy meggyűrődik, és akkor a fele nem ragad stb.. szerintem vegyél simát, azoknak a dobozoknak ált. le lehet venni a felső részét (vagy nem tudom hogy írjam le:D) és mint egy zsepit ki kell csak venni. Nekem az sokkal egyszerűbb praktikusabb, és ha tiszta kézzel nyúlsz hozzá koszos sem lesz. VAgy ajánlom figyelmedbe lehet venni ilyen kis tasakokat is az ilyen betéteknek!
2017. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!