Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdjek el félni a terhesség...

Kezdjek el félni a terhesség lehetőségétől vagy normális? (részletek lent)

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. A menzeszemnek körülbelül 5 napja kellett volna megjönnie, jelenleg a ciklusom 38. napján vagyok. átlagosan a ciklusaim 32 napig tartanak, de volt már 39 napos is. Nem gyakran szokott késni, általában inkább korábban szokott megjönni. Barátommal óvszerrel védekezünk, de előfordult már, hogy kipróbáltuk nélküle (nem huzamosabb ideig). Tegnap terhességi tesztem negatív lett (barátnőm ajánlotta, hogy csináljak, hátha ettől megnyugszom)

Szerintetek várjak még pár napot, hátha megjön vagy forduljak orvoshoz?

Illetve valami itthoni gyógymód amitől előbb meg tudna jönni?

(U.I.: szokásos menzesz előtti tünetek megvannak: duzzadt mellek, fájó alhas, fáradékonyság -- bár ezek terhesség tünetei is lehetnek)



2017. nov. 22. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennél,már kimutatná a teszt.Nagy valószínűséggel csak késik,hiszen premenstruációs tüneteid is vannak.
2017. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a teszt kimutatja. Attól függ mikor szexeltetek utoljára. Amúgy meg 5 nap nem vészes. Nyugi meg fog jönni.
2017. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni, ne stresszelj, mert attól késik. Ha egy héten belül sem jön meg, akkor menj dokihoz, de tényleg ne aggódj.
2017. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!