Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz ha egyszerre 2 csomag...

Gáz ha egyszerre 2 csomag éjszakai betétet,3 csomag normalt es egy doboz tampont veszek?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es most meg akarom venni a jovo honapra is mert pont karacsony tajekan lesz es akkor nem tudok boltba menni majd. A dmbe veszem ez gaz? Inkabb vegyem meg reszletekbe masik nap?

2017. nov. 22. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyit veszel,amennyit csak szeretnél,(illetve amennyire van pénzed:)).Én is több doboz tampont veszek meg egyszerre.

A menstruáció természetes dolog,egyáltalán nem ciki a tampon,betét nagy mennyiségű vásárlása sem.

2017. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem ciki. Minden nő menstruál ez egy természetes dolog. Mintha zsebkendőt vennél. Viszont a helyedben nem a DMben venném mert ott minden kétszer olyan drága.
2017. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó hogy neked ez a világon a legnagyobb problémád. :)

Miért lenne gáz? Az eladónak mi köze van ahhoz mennyi betétet és tampont veszel? Szerinted érdekli?

Amúgy meg eltudsz menni 23.-án sőt még 24.-én is betétet venni és 27.-től már nyitva vannak a boltok.

2017. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Annyit veszel, amennyire van pénzed és valószínű, hogy nem te vagy az első, aki "jól" bevásárol. Amikor anyuval vásárolunk, (nagyjából félévente csinálunk egy nagyobb bevásárlást), akkor veszünk több csomag betétet (tisztaságit is) és több doboz tampont is. Ez olyan, mintha valaki két tálca sört venne. Ha ki tudod fizetni (és főleg, ha szükség van rá), akkor nincs gáz.
2017. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Én három csomag betétet vettem múltkor, így két hónapig kibírom. :)
2017. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha talalkozok ismerossel? Kis varosban lakok szinte biztos hogy ott lesz valaki
2017. nov. 22. 16:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van??? Ne görcsölj már ezen, a világ egyik legtermészetesebb dolga.
2017. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyel nem atlatszo taskat, igy hazafele nem latjak mit vettél..a boltban meg kicsi a valoszinusege, hogy epp a Te kosaradat vizslatja az ismeros. Mas no is menstrual, nem kell ezen izgulni.
2017. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is a dm-ben szoktam ezeket a dolgokat venni. (Máshol se olcsóbb én úgy láttam.)

És egyáltalán nem gáz.

Én is mindig előtte jól betankolok, aztán nincs az hogy jaj elfogyott a betét vagy a tampon.

A pénztárosokat meg nem érdekli. Sok nő vesz ott ilyeneket.

14/L

2017. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha találkozol ismerőssel, akkor nincs mit tenni, utána biztos, hogy a te menstruációdról fog beszélni az egész város, nem a szomszéd néniéről, meg az osztálytársaidéról, meg a több száz (ezer?) szülőképes korú nőéről, akik a környezetedben laknak. Csakis a tiéd lesz porondon.

De most tényleg. Ne görcsölj már ezen.

2017. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!