Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy még nem...

Az normális, hogy még nem jött meg?

Figyelt kérdés

-16 éves vagyok

-félek, hogy terhes vagyok( csak azért, mert pettingeltünk és félek, hogy véletlenül odakerült a sperma és attól lehetek-e terhes?

-8 napja kellett volna megjönnie

-7. napon az elmaradt menstruáció után csináltam egy terhességi tesztet kb reggel 10-kor.Negatív lett.

-8. napon is csináltam egyet első vizeletből , az is negatív lett.

-attól félek, hogy véletlenül úgy pettingeltünk, hogy a barátom ujja esetleg kicsit spermás volt😢

-Lehetséges, hogy terhes vagyok, csak még nem mutatta ki?

-ez komoly kérdés, kérlek válaszoljatok, nem viccből tettem fel.

-és mielőtt meg kellett volna jönnie, ittam citromlevet, 50%-osat, nem tudom az mennyire befolyásolhatja, de úgy hallottam, hogy igen

-mikor már 3 napja bem jött meg, elkezdtem nagyon stresszelni,talán azért kédik már ennyit

-köszönöm előre a válaszokat.



2017. nov. 22. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Igyal meg citromot az bevalt modszer.
2017. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igyál cickafark teát jó sokat! Ez nem terhesség. Biztos a stressz miatt nem eszel rendesen, és fogysz. Kellene sok húst, májat, túrót tojást enned.
2017. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönőm szépen annak a válaszolónak, aki komolyan vette a kérdést.Ment is a zöld kéz.Még írhattok :/
2017. nov. 22. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj azért nem jön meg. Nem lehetsz terhes. Ahhoz szexelni kellett volna. Anynitól nem leszel hogy pettingeltetek. Azért ennyire nem egyszerű a dolog.
2017. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb mennyi az esély arra, hogy terhes vagyok? Ha spermás volt a keze, akkor sem rögtön nyúlt be és úgy tudom levegőn vesztenek az erősségükből
2017. nov. 24. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan szörnyen sötét vagy, hogy te inkább ne pettingelj, pláne ne szexelj, kérlek!
2017. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma meg is jött 2 hetes késéssel
2017. nov. 29. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Juppííí,bontsunk pezsgőt..
2017. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!