Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés utáni hajhullás kinek...

Szülés utáni hajhullás kinek meddig tartott? Maradéktalanul rendbejött utána? Nagyon ritka lett a hajam, főleg a homlokomál, valaki írjon valami bíztatót.

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy sírós típus, de ma bizony eltörött a mécses, annyira ritka már a hajam.

2017. nov. 22. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A hormonális véltozások miatt hullt ki. Szoptatás alatt ez normális. Amint visszaáll minden a régire, a hajadnak ki kellene nőni újra. Viszont, ha ez ennyire megvisel lelkileg, szerintem gyógyszertárban kérd ki gyógyszerész tanácsát, hogy hajhullás ellen milyen sampont ajánl, amit szoptatás alatt szabad használni, ill. "E" vitamint (az jó a haj-köröm-bőrnek).
2017. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sörélesztő megállította és tele vagyok baba hajjal
2017. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 hónap után leválasztotta magát a kislányom, tehát szoptatás után elkezdett hullani a hajam, olyan 4 hónapog tartott. Hajvitamint elkezdtem szedni meg vitaminokat és nekem is tele van a fejem babahajjal:).
2017. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. nov. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!