Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akar nőni a mellem. Mit...

Nem akar nőni a mellem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb 11 voltam mikor elkezdett nőni szépen és egyszer csak leállt...nem tudom másképp kifejezni 13évesen megállt a mellem növekedése...semmi egy apró pici növés se.

Lassan 15 leszek és már néha szégyellem magam pedig a 12éves uncsimnak akkora mint egy felnőtté..Meg a családban mindenkinek szép nagy

SEGÍTSETEK!Mi lehet a baj???

Valami gyógyszer rá?

Kezdek aggódni



2017. nov. 23. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Ne aggódj még nőhet. De ha nem fog, az se a világ vége..

Meg majd később kezdesz szedni fogamzásgátlót lehet attól

is nő majd, de még ne szedj, nem egészséges! Épp elég lesz akkor amikor majd élsz nemi életer

És semmilyen gyógyszernek ne dőlj be, 1. szinten károsak,

2. nem fog tőle nőni..

2017. nov. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
21 éves korig nő a mell, úgyhogy időd, mint a tenger. A nagy mell egyébként sem annyira leányálom, mint amilyennek te látod.
2017. nov. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem még 21 éves kor után is nő.
2017. nov. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Még van időd. Kérdezz rá anyukádra és nagyjából látni fogod hogy milyen paramétereid lesznek. Gyógyszer erre nincs és nem is kell bedőlni a csodaszereknek.18 éves korod után meg majd eldöntheted hogy mit kezdesz velük ha nem leszel elégedett.
2017. nov. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Ezzel én is így voltam. Mindig azt mondtam hátha, még van idő, aztán nem nőtt semennyit, ugyanakkor, mint 11 éves koromban. Siralmas. Fogamzásgátlótól se nőtt egy kicsit sem, pedig többet kipróbáltam. Volt, hogy híztam sajnos 25 kilót, de a mellem egy centit se lett nagyobb. Nem akarlak elkeseríteni, csak tudd, hogy van ilyen is. L/25
2017. nov. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép a kisebb cici is.:)
2017. nov. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Ha nagyon vekony vagy, akkor azert nem no, mert a mell zsirbol van, nem csontbol es borbol.


Tudom nem irtal semmit a sulyodrol, ez csak egy lehetoseg, hogy miert nem no.

2017. nov. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó jó nagy baromságot írtál. Mi köze van ahhoz hogy pl ha a kérdező vékony akkor azért nem nő neki mert nincs zsír rajta? Úristen. A világon 100 millió lány van aki vékony és mégis akkora mellei vannak mint a fejem és nem mű.

Genetika. Nem tudsz mit csinálni. Nekem se nőtt már 14-15 éves korom után. Fogadd el. Vagy majd ha eltelik 10-15 év megcsináltatod. Én is meg fogom.

2017. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Világéletemben kis mellem volt, 19 vagyok. Fél éve szedek fogamzásgátlót, attól nőtt egy kicsit, de még mindig nagy rám a B-s melltartó. De csak ezért ne kezdj el szedni, hidd el, hogy a C-s mellekkel már csak a gond van.
2017. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén vékony lány vagyok, kis mellekkel, 12 éves koromtól 18ig semmit sem nőtt. Akkor elkezdtem fogamzásgátlót szedni (nem emiatt:D) és attól nekem is kicsit nagyobb lett, de csodát ettől sem tapasztaltam. Teljesen kitölti a B-s kosarat, ennyivel megelégszem és elfogadtam.
2017. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!