Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Már elegem van.

Ez mitől lehet? Már elegem van.

Figyelt kérdés
A nemi szervembe maró érzést érek és nagyon sűrűn kell pisilnem. Elsőnek elmentem a háziorvoshoz nem e vagyok felfázva az negatív lett. A következő utam a nőgyógyászhoz vezetett ahol kenetből megállapították nincs semmi bajom. De a tünetek még fent állnak. Most hova menjek ezzel ?

2017. nov. 23. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik nőgyógyászhoz. Még a magándokik között is irdatlan különbségek vannak, mind hozzáállásban,mind szakértelemben,mind pedig tapasztalatban. Ne hagyd annyiban semmiképp. Ha több orvos sem talál semmit,akkor lehet,hogy felajánlanak egy hüvelyflóra helyreállító kúrát, pl. Gynevac injekciót vagy ilyesmit.
2017. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltam igy,volt, a doki negativ kenetre 3doboz gombaolot szedetett be,kupot is kaptam, a ferjem is elkuldte urologushoz..nyilvan negativ lett az o tenyésztése is:) Aztan mikor visszamentem ujra, hogy nem javul benyogte, hogy sztks alapon ennyit tudtam nyujtani..


Szoval sztem huvelyflora visszaallitot probalj ki. Irrigalhatsz tejsavas kapszulaval,a (masik) dokim elofloras joghurtot is ajanlott. Nem jöttek be. Viszont a protexin huvelyflora visszaallito kapszulaja hasznlt, azóta a lactofeelt is kiprobaltam es szeretem.

2017. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden joghurt élőflórás. Élő flóra nélkül nem lehet joghurtot készíteni. Az orvosod egy balek. :)) Van probiotikus és sima élőflórás. Probiotikumból van sokféle baktériumtörzs, az sem mindegy melyiket issza az ember. A médiában eléggé leegyszerűsítik ezt a témát.
2017. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!