Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Meg tudná nekem valaki mondani hogy Győrbe Dr Drozgyik Csaba nőgyógyász milyen árban dolgozik?

A napokban utazom haza, sokan ajánlották nekem őt, de érdekelne hogy mennyibe kerül ha magán rendelésben megyek el hozzá

11-23 15:39  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kazincarcika - Miskolc környéken tudnátok mondani jó nőgyógyászokat? Tapasztalatokat is mondjatok. Első alkalom, és rettegek.
A nogyogyasz meg tudja mondani hogy szuz vagyok-e vagy sem? Ha igen, meg tudja allapitani mikor vesztettem el?
Mit fognak mondani? Kell gyógyszert szednem?
Hódmezővásárhelyen nő nőgyógyászt tudnátok mondani? Vagy férfit aki rendes és meglehet vele beszélni a dolgokat.
Tudtok véleményt mondani Dr. Bánfi József kiskunhalasi nőgyógyászról?
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy itt Kecskeméten Dr. Pataky István szülész-nőgyógyász mennyit kér magánrendelésen terhességi vizsgálatért?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu