Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogadnak Pesten SZTK-s nőgyógy...

Fogadnak Pesten SZTK-s nőgyógyászaton, ha nem pesti vagyok és ideiglenes lakcímkártyám sincs? 18/l

Figyelt kérdés
Pestre koltoztem,és kellene egy nogyogyaszati vizsgalat,de nincs meg ideiglenes lakcimkartyam!

2017. nov. 24. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.

Én nem pesti vagyok, de itt sem fogadnak, ha nem vagy helyi, viszont nem ellenőrzik az ideiglenes lakcímet, elég volt bediktálnunk egy itteni címet, az elég volt nekik és már mehettünk is fel.

Ha albérletben laksz, akkor azt a címet mondhatod, hogy az az ideiglenes lakhelyed, talán nem akarják neked sem ellenőrizni.

2017. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Marad a maszek, fizetős doki. Neki tök mindegy, hol laksz.
2017. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kötelező fogadniuk!

Gondolom, valami bajod van, nem csak ellenőrzésre mennél.

2017. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

SZTK-ban sajnos nem kötelező fogadniuk, simán elküldhetik.

Páromnak budai a lakcíme, a háziorvosa itteni külvárosi, és itt kapott sürgősségi beutalót, mégsem akarták felengedni a lakcímkártya alapján, csak miután azt "hazudtuk", hogy itt van a tartózkodási helye és bemondtuk az alberletünk címét.

A kórházban kötelesek csak fogadni de az sztkban egyszerűen nem.

2017. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!