Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségtelen, ha 3-4 betétet...

Egészségtelen, ha 3-4 betétet teszek be egyszerre a menstruációm során?

Figyelt kérdés
Nagyon bő a vérzésem, és a napirendem szerint képtelen vagyok 30 percenként cserélgetni a 4-es erősségű (kívül fekete csomagolású) Always éjszakait. Nappal 3-4 betéttel eltudom érni azt, hogy elég legyen kb. 1,5 óránként cserélni. (Ez takar éjszakait, rózsaszínt (kettes erősségű), barackot (Egyes), tisztaságit. Mikor mit. Éjszakára volt olyan, hogy betettem 3 éjszakait, 2 rózsaszínt és kibővítettem tisztaságiakkal. Ez nagyon egészségtelen? A legnagyobb nedvszívó képességű tampon megoldás lenne a problémámra?
2017. nov. 25. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egészségtelen, amikor még nem használtam tampont, én is többet használtam, különben átáztam. Ha nem zavar, akkor nincs vele semmi gond.
2017. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre a mértékű vérzésre már csak az orvos a megoldás.Ez nagyon sok, kezeltetni kell, Ír fel gyógyszert vagy cseppeket, amitől nem fogsz ennyire vérezni, mondjuk nem is ártana tudnod, hogy mitől ilyen bő a vérzés.Nem ér sokat, ha rétegekben pakolod be a betéteket, mivel vízhatlan az alsó rétege, tehát az alatta levő betétbe nem enged tovább semmit, oldalt fog átázni.Próbáld úgy, hogy 1maxi tampon+ 1maxi betét.Nekem a legerősebb napokon így kb 3 órát kibír.De a betét ilyenkor persze tiszta marad, csak a biztonságérzet kedvéért teszem be azt is.
2017. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem normális ennyi vérzés. Basszus, menj orvoshoz!!!
2017. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én ezt annyiszor elképzeltem már, hogy az ember egyszerre több betétet tesz a bugyijába... de azt hogyan? egymás mellé ragasztgatod? mert ha egymásra, akkor pont semmi értelme, hiszen nylon az alja.


igen, vannak ilyen napok, amikor legnagyobb tampon+betét is 30-60 percet bír maximum. előfordul. beszélj orvossal, léteznek erre nagyon jó gyógyszerek (vérzéscsillapító, vagy fog.gátló, esetleg mindkettő. én ezért kezdtem 16 évesen antibébi tablettát szedni, mert máshogy nem lehetett uralni a vérzést, és így is kellett évekig exacyl mellé)

2017. nov. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) De, sajnos van az a mennyiségű vér, amit a betét alja is átenged.
2017. nov. 28. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!