Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szégyenletes, hogy már többszö...

Szégyenletes, hogy már többször volt hüvelygombám?

Figyelt kérdés
Sajnos annak ellenére, hogy ügyelek a higéniára, igyekszem egészségesen táplálkozni, többször is előfordult már, hogy hüvelygombám lett. Leginkább a stressz miatt lehet szerintem és a hosszan tartó depressziók miatt. Én nagyon szégyenlem ezt az egészet.
2017. nov. 25. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem eleg nagy reszben alkati kerdes is. Ugy ertem, valaki jobban hajlamos ra, valaki kevesbe. Sajnos en is abba a kategoriaba tartozom, hogy nagyon konnyen elkapok mindentfelet (pedig nyilvanos helyen nem ulok ra a wcre, tisztalkodas szempontjabol nagyon figyelek magamra, es megis...). Anyukam is ilyen, nem tudom lehet e orokolni a hajlamot
2017. nov. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy húzósabb antibiotikum (+szteroid) kúra alatt jött ki először. azóta ahányszor AB-t kell szednem, mindig full gombás leszek. nem működik semmilyen megelőzés, megállíthatatlanul jön.

kezdetben kellemetlen volt nekem is ezzel orvoshoz menni, de most már kb lesz*rom. Sokszor nem is azzal kezdem már ilyenkor a mondandómat, hogy mik a tüneteim, hanem azonnal közlöm, hogy ab-t szedtem.

2017. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!