Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen testszag?

Kellemetlen testszag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves vagyok és magamra igényes (zuhanyzok, tiszta ruhát hordok, deózok, fogat mosok) mégis kellemetlen testszaggal kell megküzdenem. A probléma nagyon ciki, még soha nem mondta senki, hogy büdös vagyok, de mindig mindenki az orrát fogdossa a közelemben. Hova tudnék fordulni ezzel a problémával, ahol esetleg segíteni tudnának? Nem akarom úgy leélni az életem, hogy mindenki büdösnek tart.


Volt már esetleg valakinek ilyen problémája? Ugye, van rá megoldás?



2017. nov. 26. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint mid büdös ? A hónaljad,vagy a szád ? Mert mostanába én is büdös vagyok hónalj ügyileg de én még csak 16 vagyok
2017. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, hogy milyen szag, ugyanis megszagolom a ruháimat és egyiknek sincs a hónalj részénél kellemetlen szaga, vagy ha érzek rajta valamit, akkor az általában a stift, vagy dezodor, amit használok. De sose éreztem még őket olyan büdös izzadságszagúaknak. Szóval... nem értem.



Szájszag meg hát... remélem, hogy nem. Azért a szájszag miatt nem hiszem, hogy szellőztetnének egy teremben... :( pedig sűrűn szoktak, ha ott vagyok. És ez borzasztó érzés.. szégyellem magam ezért is szeretnék egy dokihoz elmenni, aki komolyan veszi a problémámat.

2017. nov. 26. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan barátod akiben megbízol? Ilyenkor négyszemközt el kell neki mondanod hogy TUDOD hogy büdös vagy de ha nem szólnak hogy pontosan hol akkor nem tudsz ellene tenni így a sajt érdekében mondja már el.
2017. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*saját
2017. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!