Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion kúpot és tablettát kell...

Klion kúpot és tablettát kell szednem. Muszáj a páromnak is?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, hogy a tablettát a barátomnak is szednie kell, és 2 hétig nem lehet nemi életet élni, vagy ha mégis, akkor óvszerrel. Nem lenne elég, ha csak én szedném a tablettát + a kúpot, és óvszert használnánk (így nem fertőznénk oda-vissza, ha egyáltalán erről van szó), de ő nem szedné? Folyásra írta fel az orvos, de ez már ivarérett korom óta fennáll, már vagy 15-20 éve, szóval nem tőle kaptam el valamit. Nekem ez nagyon kellemetlen, hogy neki miattam kell szednie gyógyszert, és talán azt a benyomást keltené, hogy megfertőztem valamivel, ami nem is biztos, hogy igaz. A vizsgálat pontos eredménye még nincs meg, de addig is el kell kezdeni a kezelést, azt mondták.

2017. nov. 29. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
A pasik sokszor tünet nélkül hordozzák a fertőzéseket, szex során meg átadják a nőknek, akiken mindenféle tünetek jelentkeznek. Ezért kell akor is kezelni a párodat, ha neki nincs tünete. Különben csak odavissza adogatjátok egymásnak a fertőzést. Gumival se szexeljetek a gyógyszer szedése alatt. Majd ha letelt a 2 hét.
2017. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!