Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruáció, mit lehet...

Erős menstruáció, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Annyira erős, hogy suliba se tudok miatta menni. Már nagyon elegem van belőle, szeretnék úgy élni mint a normális nők. Szedtem már rá hormongyógyszert de a mellékhatásai miatt abba kellett hagynom. Van valami más módszer vagy mondjak le róla, hogy valaha normális legyen a menstruációm?

2017. dec. 2. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit használsz, és milyen gyakran kell cserélni? Mert ez a lényeg, és pont ezt hagytad ki.
2017. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tena lady (betét, eléggé nagy) 1,5 óránként
2017. dec. 2. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Tamponnal mi a helyzet?
2017. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mennyire erős az a nagyon erős? Mondjuk (fél)óránként tampon/betétcsere?

Van rá megoldás, de csak orvos tud segíteni: ha valóban OLYAN NAGYON erős, akkor tud vérzéscsillapítót felírni. Tényleg segít. én 17-20 éves korom között minden vérzéskor rákényszerültem, és így uralható volt a dolog.

Exacyl a neve, kérdezz rá a nőgyógyásznál nyugodtan.

2017. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen tényleg nagyon az . Egy rémálom az a 4-5 nap. És a gyógyszerrel mennyire tudtad kordaban tartani ? Volt mellékhatása?
2017. dec. 4. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:

nincs mellékhatása, én nem tapasztaltam.

elviselhetővé tudtam tenni... figyu, nemzetvédelmi egyetemre jártam akkoriban, aztán ott kutyát nem érdekelt, hogy vérzel-e vagy sem éppen.

2017. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem az is elég lenne ha mondjuk 4 erős nap helyett csak 2 lenne
2017. dec. 5. 12:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
aviva tornát próbáld meg.
2018. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!