Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kegyetlenül görcsöl a hasam,...

Kegyetlenül görcsöl a hasam, pedig mar vettem be ma algopyrint, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nen is ertem regen nekem sosem görcsolt, most pedig hiaba szedek rendszeresen vasat es kalciumot nem használ :/ reggel ota gorcsol, volt amikor egészen tűrhető volt. Mindent megtettem, ittam teát meg egy csomo vizet, ettem sok gyümölcsöt, voltam setalni, vettem be gyógyszert, jogaztam a youtuberol, de egyszeruen semmi nem segit :( tippek?

2017. dec. 3. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvosi ügyelet 0-24
2017. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Görcsoldót vegyél be, ne csak fájdalomcsillapítót. Önmagában erős görcsnél az segít, nem a fájdalomcsillapító.

Amúgy mitől görcsölsz? Az sem mindegy!

2017. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azert mert megjott :D nem hinnem h ezzel az orvosi ügyeletre kene menni, sajnos nincs itthon görcsoldó :/
2017. dec. 3. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor valakitől kérj. Sajnos én is ilyen görcsölős voltam nagyon fiatalon, sőt, engem volt, hogy a mentő vitt el sokszor annyira.

Szerezz valahonnan No-Spa-t, akár rokontól, akár baráttól, szomszédtól. Illetve legközelebb készülj fel ilyen esetekre és legyen otthon.

2017. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) de attól teljesen elmúlik? Egész napra?
2017. dec. 3. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy elmúlik teljesen, és hogy hat egész napra, ez a saját szervezetedtől függ. Viszont hogy enyhít rajta, jobb lesz tőle, az biztos.
2017. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én péntek késő este egy egyszerű torokfájássall mentem az orvosi ügyeletre, mivel nem akartam a háziorvos legközelebbi rendeléséig (hétfő délutánig) várni. Az orvos bár húzta a száját, de végül csak felírt egy tablettát. Nehogy már miatta kínlódjam végig a hétvégét... Amúgy én is a No-Spa-t ajánlom, az a legjobb görcsoldó... :)
2017. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb Voltaren Dolo-t vegyél be, vagy ha van Cataflam-ot. Az Algopyrin nem használ menstruációs görcsökre.
2017. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!