Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kit választanátok? Tudtok...

Kit választanátok? Tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt volt egy felfázásom. Kikezeltek, utókezeltek és elvileg minden rendben volt. Elvileg. Azóta kisebb megszakításokkal folyamatosan fájdalmaim voltak. Hüvelyi, a húgycsövemnél, szex közben, után előtt és már teljesen ki vagyok borulva. Próbáltam, de most már nem tudom követni. Szeretném magam kivizsgáltatni, mert félek, hogy előbb-utóbb a kapcsolatom, az épelméjűségem, de leginkább a teherbeesési esélyemre mehet rá. Az sztk-ban nem túl hatékonyak, így magánba mennék, hogy vizsgáljanak ki teljesen, rendesen. Dr. Krasznai Zsuzsa és Dr Binó Brúnó között vacilálok. Ha vannak, megosztanátok a tapasztalataitokat róluk? Esetleg tudnátok ajánlani valakit?

2017. dec. 3. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez honeymoon cysitis lesz, bármely nőgyógyásznak fel kéne ismernie és felírnia a komplex gyógyszert. Mikor nekem volt (nekem ráment a kapcsolatom és a mentális egészségem), még kevés orvos ismerte az országban. Most már ez nincs. Ha mégis kifogsz egy ilyet,irány a következő. Gyógyszerkúra és candida diéta is kell :S A fenti dokikat nem ismerem,de ha felkapott magándokik,szerintem bármelyikhez mehetsz.
2017. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg el tudnád mondani-akár privátban is-hogy hogyan kezdődött, ki szúrta ki és hogyan? Mi volt a megoldás? Én kaptam először antibiotikumot. Aztán nem volt kerek a világ Kliont meg Gynoflort. Utána Macmirort meg Protexint. Na ekkor elmúlt a fájdalom 3 hétre. Olyan boldog voltam, hogy idióta módjára óvszer nélkül voltam együtt a párommal. Ismét beállt a helyzet. És nem tudom hogy a párom miatt vagy amúgy is visszatért volna, de most már idegesít. Nekem csak ő volt eddig, senki nem feküdt össze senkivel, ilyen problémánk sose volt. Az STD-ket kizárnám
2017. dec. 3. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne zárd ki az std-ket,mert attól,hogy nem néztek félre,még simán lehet az. Elég,ha egyszer megborult a hüvelyflórád és már adtátok is át egymásnak. Az enyém nem sikersztori, évekig tömtek antibiotikumokkal, és nem gyógyultam semmit,mindig visszajött. Mély depresszioba estem,szakítottam a barátommal, 40 kiló alá fogytam és 3/4 évig nem volt intim kapcsolatom. Na, ezek után elmúlt. Ez 10 éve volt kb, akkor még nem ismerték a nőgyógyászok,de egyszer kb 2 éve,mikor kijött ez a dolog,elmentem megint nőgyógyászhoz,és azonnal tudta,milyen összetevőkből kevertessen kúpot, milyen gyógyszereket szedjek, stb. El is múlt hamar. Eszembe nem jutott volna urológushoz menni,annó is az összes elzavart nőgyógyászhoz. Hüvely felől simán felmennek a kórokozók a húgycsőbe. Hogy ez utóbbi gyorsabban tisztuljon,szedj tőzegáfonyát meg rowatinexet, kerüld a cukrot és annyi vizet igyál,amennyit csak tudsz.
2017. dec. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!