Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy éve hagytam abba a nuverin...

Egy éve hagytam abba a nuvering fogamzásgátló használatát, azóta alig mestruálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
idén összesen hètszer volt menstruációm, most épp két hete késik, de semmi jele, hogy jönne, azelőtt is csak egy napos volt. Baba nincs. A nőgyógyász azonnal gyógyszert adott volna amitől terhes leszek, de előtte ezt szeretném helyre hozni, és utána babaprojektezni.

2017. dec. 4. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan gyógyszer is van, amitől megjön, ami helyreállítja a ciklusod, de ezt a dokival beszéld meg, hogy más irányba szeretnél először továbblépni. Én nem értek hozzá.
2017. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ér rá a baby után rendbe tenni a menzeszt?

Nekem is rendszertelen volt, alig maradtam terhes, most szoptatok, és még nem jött meg, de nem is izgat egyelőre (8 hós a babym). Majd ha abba hagytam a szoptatást és nem rendszereződik, rendbe hozzuk, amennyire lehet.

2017. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült hogy a TSH-m 9-es. Ami alulműködést jelent. Erről rémeket olvastam, hogy még a meddőség lehetősége is fennáll. Mire konzultáltam volna endokrinologussal ( két hét múlvára kaptam időpontot) kiderült hogy összejött elvileg a baba... :) úgyhogy most aggódok hogy minden rendben van-e, holnap megyünk dokihoz. Szurkoljatok!
2018. jan. 22. 07:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon szurkolok. :) Ne izgulj, minden rendben lesz.
2018. jan. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!