Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nikotinsav jó lesz? (16...

A nikotinsav jó lesz? (16 éves vagyok)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a háromnegyed hajam kuhullot..oktoberben kezdett, tenyérnyi alaku csómó hullot ki..Most már nem annyira hullik..(szedem a vasat) Szerintem a sok stressztol.. Nagy lelki trauma ért engem..Iskolai gondok..Most megyunk kivizsgálásokra.(endokrinologia..,góckutatás.) Ha tényleg megállapítják, hogy a stressztol, (átmegyek egy másik suliba, jót tesz a életmódváltás..).., akkor hogy dúsulna vissza a hajam nagyon? Forcapil gyógyszer az jót tenne? Vagy olvastam, hogy nikotinsav (PP vitamin) gyógyszer vagy oldat, szerintem ez jót tenne? vagy mitol dúsúlna vissza a hajam, Surgos!!

2017. dec. 4. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egész más miatt, de szintén csomókban hullott ki a hajam és a forcapil segített. A kopasz foltok kezdenek eltűnni, nő az új haj. Én oldatot is vettem, de nem használtam minden nap, hogy ne zsírosítsa be a hajam. ( Nő vagyok és hosszú a hajam, nem akartam naponta mosni )

Én a helyedben megoróbálnám, ártani nem fogsz vele. Én ferrotont is ittam mellé, szóval ne hagyd abba a vas szedését. Sok sikert!

2017. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor jó lesz a nikotin sav? Nagyon vissza dúsúlhat a hajam? Gyógyszer, vagy oldat?(olvastam, hogy az oldat jobb, meg te is ezt használod *.*) Ennek nagyon örulok, köszönöm kedveségét!
2017. dec. 4. 23:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Ricinusolaj és dm sajármárkás hajvitaminja nekem sokat segített és elég gyorsan.

Örülök hogy megfogadtad a tanácsokat a másik kérdés alatt :)

2017. dec. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ezeket is szedted melléjuk?
2017. dec. 5. 02:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert ez a kettő, Alpecin samponnal elég volt rá. Ami még jó a doktor chen patika hajvitaminja. :)

Már tapasztalat hogy a drága és agyon reklámozott dolgok általában nem hatásosak, vagy messze nem annyira. Pl revalid 3 hónap alatt semmit sem csinált, még a hullást sem csökkentette.

A dm vitaminja meg már két hét után megszüntette a hullást. Azóta csak a normális mennyiség jön ki (100-150 szál per nap)

2017. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jóvan.örulok neki...de akkor a forcapil gyógyszertol vissza dúsulna a hajam? meg a niotin savtol?
2017. dec. 5. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszoló vagyok, aki a forcapilt szedi. Sajnálom, nem voltam egyértelmű, én a forcapil oldatot kenem a hajamra. Tehát napi két kapszula forcapil reggel, és hajmosas után átmasszíroztam a forcapil oldattal a fejbőröm!
2017. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és ettol visszadúsul teljesen, vagy jobban dúsul vissza? *.*
2017. dec. 6. 00:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valakinek tinédzser korában extrém mennyisêgben hullik a haja, az 90%-ban a vashiány tünete lehet.

Egy éve még jóval az átlag alatt, jobban mondva kórosan az átlag alatt volt a vasszintem.

Mielőtt ez kiderült, a hajam felét elveszítettem, nem volt olyan hónap, amikor nem lettem volna beteg, és egy év alatt szinte az összes fajta gyulladás átment a szervezetemen.

Ahhoz, hogy a hajad egészséges legyen, első sorban belül kell rendbe tenned magad.

Úgy volt, hogy kapok vas injekciót is, de végül a Floradix Kräterblut szirup is 3 hónap alatt teljesen rendbehozta a vasam.

Samponól a Syoss extrém sérült és száraz hajra való samponját használom.

Azóta eltelt egy év, és össze sem lehet hasonlítani azzal az álapottal, amilyenben voltam.

A hajam sokkal dúsabb és erősebb, és idén csak egyszer voltam eddig beteg.

2018. febr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia, nikotinsavat nehasználj, én úgy tudom az mérgező, és halálos anyag.

Érdemes lenne szakember segítségét kérni, A-vitamint szedni.

2018. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!