Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortól kéne egy kislánynak...

Mikortól kéne egy kislánynak tisztasági betétet használnia?

Figyelt kérdés
Az első menstruáció után, vagy a fehér folt után, esetleg már jóval előtte?

2017. dec. 5. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Mikor nap végére nem tiszta a bugyija, nyilván. Nem divatból hordja azt senki.
2017. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Melltartót se hord egy "kislány", míg nincs melle. Akkortól használja, amikor indokolt. Ha van folyása ami zavarja/megszínezi a fehérneműt.
2017. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Amikor ő úgy érzi, szükséges. Én például nem szetetem, nagyon ritkan használom. Az a minimális folyás, ami napközben távozik, elfér a bugyimon. Mosás közben úgyis kijön belőle.

21N

2017. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A fehér folyás megjelenésekor. Nem kellemes érzés, amikor a bugyira folyik.
2017. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És egy 3-4 éves kislánynak lehetnek folyásai?

Bocsánat, ha hülyeségeket kérdezek, nem vagyok anyuka, csak egy 17 éves lány vagyok, úgyhogy nem vagyok annyira tisztában az ilyen dolgokkal.

Ja és azért kérdezem, mert még szombaton vigyáztam a bátyám 3 éves kislányára és mikor betettem egy mosást, akkor azt vettem észre, hogy az egyik bugyiján van egy kis folt, de nem pisi volt.

2017. dec. 5. 19:45
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vagyok híve az állandó használatnak.Csak mensi előtt és a legvégén használok.

Jó esetben a bugyi anyaga pamut, viszont a tisztasági betét csupa műszál, ami irritálhat.

Az a kevés folyás szerintem is elfér a bugyin.

2017. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3 évesnek még nincs, hacsak nem fertőzése van.
2017. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idős gyereknek maximum fertőzés miatt lehet folyása. Tény, hogy korán érnek, de ennyire azért nem. Ehhez doki kellene. :/
2017. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Ekkora gyereknek,nincs szüksége semmire,teljesen normális minden,nem kell orvoshoz vinni,lehet az a bugyi két napos volt,nem tudhatod,meg az a pár csepp,kis folt normális is,nem kell aggódni,rá stresszelni meg a gondot keresni,semmi baja.
2017. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát most tanácstalan vagyok. :/
2017. dec. 5. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!