Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely fertőzés?

Hüvely fertőzés?

Figyelt kérdés

Bő sárga folyásom, van egy ideje s viszket, nemi élet is fáj. Kértem már időpontott dokihoz.

Tapasztaltatok már ilyet? Van rá valami házi praktika, míg dokihoz el nem jutok? 18/L



2017. dec. 5. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel azt se tudod, mi ez, ne kísérletezz házi praktikával (márcsak azért se, mert befolyásolhatja a doki által levett kenet eredményét). Mindenoenne írjon fel gyógyszert a párodnak is, akkor is, ha neki nincs tünete. Különben csak odavissza adogatjátok egymásnak. Szex tilos egészen a kezelés végéig.
2017. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen egyetértek, csak nagyon hosszú idő az az egy hónap :/
2017. dec. 5. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már másnap reggel az sztk-ban ülnék. Igaz, hogy néha több órát kell várni, de még mindig jobb, mint egy hónapot. :/
2017. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 hónap múlva jutsz orvoshoz?? Menj be a legközelebbi patikába és vegyél Lactofeel hüvelygélt. Használd el mind a 6 tubust. Ha a viszketést 2 nap alatt nem enyhíti, akkor Canesten kombizz egyet. Nekem eddig mindig segített a lactofeel. Nehogy egy hónapig kínlódj ezzel. Ha ezek nem segítenek,menj be a nőgyógyászati ambulanciára. Ott majd írnak fel valami kombót. De szerintem helyretesz ez.
2017. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha bemennek sztkba időpont nélkül akkor nagyon bunkók lennének, talán még se vizsgálnának, onnan tudom hogy egyszer voltam már és mondta a nő hogy be se vagyok írva, mit keresek itt.. A magándokihoz is ennyire megnövekedett a várakozási idő sajnos, de ma írok neki, hátha tud előbb fogadni.
2017. dec. 6. 07:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, ha bunkóznak, de legalább még aznap sorrakerülök. Nyugodtan lehet mondani, hogy tessék megvizsgálni, azért jöttem. Nyisd ki a szádat, és legyél határozott. Velem mondjuk sose bunkóztak, pedig 13 éves korom óta járok sztk-ba.

21N

2017. dec. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs,hogy nem látnak el,muszáj nekik. A nőgyógyászatoknak kell,hogy legyen ambulanciájuk. Tehát nyugodtan sétálj be, vizsgáljanak meg,adjanak gyógyszert,azért vannak ott. Ezért fizeted a TB-t.
2017. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsém volt, magándoki tudott ma fogadni. Felsorolt pár tünetet és azt mondta az alapján vagy Betadine kúpot, vagy canestent vehetek nyugodtan, most is azt kellett volna tennem, de mivel kissé sokat vártam vele felirt krémet, valami szájon át szedhetőt, meg valamit amit úgy kevertek ki. Hát remélem nem kell emiatt mostanában aggódnom :)
2017. dec. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!