Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mit tegyek,1 hete fáj a bal mellem és érzek egy kb 2cm széles duzzanatot? SOS

A másik mellemben ezt nem érzem. Mi lehet? Fáj melltartóban, nyomáshatására és melltartó nélkül is. Nem tudom hogy mitől lehet. Mit tanácsoltok?

22L

Keress kérdéseket hasonló témákban: mell, rák, mellrák, csomó, duzzanat, nők, önvizsgálat, fájdalom

2017. dec. 6. 22:43  Privát üzenet  

A válaszok
Mielőbb menj vele orvoshoz. Ezzel nem szabad játszani. Több nőrokonomnak is volt ilyen, ők rögtön megnézették. Egyiknél daganat volt, a másik kettőnél valami jóindulatú elváltozás.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2017. dec. 6. 22:49 Privát üzenet
Az ilyeneknek a nagy része ciszta, de - már csak a saját megnyugtatásodra is - menj el orvoshoz.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2017. dec. 6. 23:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nőgyógyászhoz forduljak vagy házi orvoshoz?

# 3/6Időpont 2017. dec. 7. 12:34 Privát üzenet
Mammográfia.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2017. dec. 7. 16:38 Privát üzenet
Nekem gyakran van emlőcisztám. Ha érzek valamit, én a háziorvosomtól szoktam kérni beutalót emlőultrahangra, nálunk már másnapra van időpont. De tudom, hogy van, ahol heteket kell várni, ha olyan helyen laksz, ahol hamarabb eljutsz nőgyógyászatra, akkor inkább oda menj.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2017. dec. 7. 22:45 Privát üzenet

Mammográfia 22 évesen???? ne viccelj már!

Emlő UH-val lehet megtekinteni az esetleges elváltozásokat.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2017. dec. 8. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Merevitos melltarto okozott mar valakinel honalji nyirokcsomo megnagyobbodast/duzzanatot/fajdalmat?
Nektek nem túl széles a betét?
Az a baj, hogy nagyon kicsi a mellem-70/a, de a hátam nagyon széles, így kosárba pont jó lenne, de a pánt nem ér át a hátamnál, ott kicsi, hol tudok venni hosszú pántosat?
Mitől lehet az hogy közvetlenül a mellbimbóm alatt piros duzzanatot észleltem?
A medence csontom alatt bal oldalon érzek egy 3-4 cm-es duzzanatot A menstruációm most múlt el, és valószínűleg fel is lehetek fázva mert kicsit rózsaszínes a vizeletem és csíp...
Lassan félidős kismama vagyok, immáron többedszerre. A bal lábam egyre csúnyábban visszeres. A belső combomnál egész nagy, széles, kidudorodó visszerek vannak. Volt vkinek ilyen?...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!