Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek,1 hete fáj a bal...

Mit tegyek,1 hete fáj a bal mellem és érzek egy kb 2cm széles duzzanatot? SOS

Figyelt kérdés

A másik mellemben ezt nem érzem. Mi lehet? Fáj melltartóban, nyomáshatására és melltartó nélkül is. Nem tudom hogy mitől lehet. Mit tanácsoltok?

22L



2017. dec. 6. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb menj vele orvoshoz. Ezzel nem szabad játszani. Több nőrokonomnak is volt ilyen, ők rögtön megnézették. Egyiknél daganat volt, a másik kettőnél valami jóindulatú elváltozás.
2017. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek a nagy része ciszta, de - már csak a saját megnyugtatásodra is - menj el orvoshoz.
2017. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nőgyógyászhoz forduljak vagy házi orvoshoz?
2017. dec. 7. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Mammográfia.
2017. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran van emlőcisztám. Ha érzek valamit, én a háziorvosomtól szoktam kérni beutalót emlőultrahangra, nálunk már másnapra van időpont. De tudom, hogy van, ahol heteket kell várni, ha olyan helyen laksz, ahol hamarabb eljutsz nőgyógyászatra, akkor inkább oda menj.
2017. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mammográfia 22 évesen???? ne viccelj már!


Emlő UH-val lehet megtekinteni az esetleges elváltozásokat.

2017. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!