Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menstruáció,...

Rendszertelen menstruáció, szerintetek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok. A véleményeteket szeretném kérni. Körülbelül másfél éve össze-vissza menstruálok (hol 26 nap, hol 42, de inkább késik), korábban viszonylag pontos, 28-32 napos ciklusom volt. Jelenleg 3 hete késik, van barátom, védekeztünk óvszerrel, elvileg nem volt gond, 2 tesztet csináltam, a legutóbbit 1 hete, negatívak lettek, szerintem ez alapján kizárható a terhesség. Azt szeretném kérdezni, hogy volt-e valakinek hasonló gondja? Őszintén szólva PCO-ra gyanakszom sajnos, sok tünetemet egyezik, 10 kg-t híztam az utóbbi évben, mindig is jobban szőrösödtem, mint 'kellene', sokáig az aknéimra gyógyszert is szednem kellett... Holnap megyek nőgyógyászhoz, de tartok tőle, hogy letud egy rákszűréssel és addig nem lesz semmi, amíg meg nem jön az eredménye, én meg lassan ideg összeroppanást kapok, mert hiába jött meg össze-vissza, még sosem maradt el ennyi ideig a vérzésem... Nálatok hogy állapították meg mi a baj, mennyi idő volt? Tudnátok tanácsot adni?

2017. dec. 7. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minél hamarabb elmennék orvoshoz! Itt nem tudunk rajtad segíteni.
2017. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek, mint írtam. Inkább az érdekelne, hogy mire számíthatok, mennyi idő, mire kiderülhet, mi is a baj pontosan. Esetleg akinél bizonyították a PCOS-t, mennyi ideig szaladozott különböző orvosokhoz a problémával.
2017. dec. 7. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem is biztos, hogy az van, inkább a hormonháztartásoddal lehet probléma a leírtak szerint.
2017. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A policiszták látszódnak UH-n, amúgy meg kezdeményezheted te is a kivizsgálást, megkérheted a nőgyógyot hogy írjon neked 3 pontos IR beutalót és ciklusfüggő vérvételt, vagy magánlaborban beutaló nélkül kérheted ezeket
2017. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd a doki megmondja, hogy mi a helyzet, addig ne görcsölj ezen.
2017. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!