Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond?

Diauss kérdése:

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy 2hete késik a menstruációm. Eleinte csak kicsit görcsölt az alhasam de egy pár napja erős fájdalmat érzek a petefészkeimnél.csináltam 3 tesztet.mind3 negatív. Nincs semmi más tünetem csak ez a fájdalom.voltam orvosnál de január előtt nincs szabad időpont. Volt már valakinek hasonló? Kb 7 éve menstruálok és 3 éve volt petefészek cisztám.az ki tud újúlni?

2017. dec. 7. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a ciszta bármikor kijöhet és jól bezavarhat a dolgokba. Egyébként stressztől,betegségtől,gyógyszertől is késhet ennyit.
2017. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy a tesztek ellenére is terhesség? És ha az akkor mit jelent ez a folyamatos fájdalom?
2017. dec. 8. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!