Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek a legközelebbi...

Ha elmegyek a legközelebbi nőgyógyászhoz feliratni a fogamzásgátlót ahol én még nem jártam akkor meg fog vizsgálni?

Figyelt kérdés

Évek óta élek nemi életet de eddig kétszer voltam nőgyógyásznál a második annyira bunkó volt, hogy mivel semmi panaszom nem volt többet nem is mentem azóta. Ez is már legalább egy éve volt. Ott utoljára felírtak egy gyógyszert, amit eddig vény nélkül meg tudtunk szerezni az egyik városban.

Most viszont ez megszűnt nekem meg még ebben az évben kéne az új gyógyszer.

Ha elmegyek az otthonomhoz legközelebbi nőgyógyászhoz és megmondom neki, hogy évek óta ezt a gyógyszert szedem csak eddig nem kellett hozzá vény, akkor ő fel fogja nekem írni vizsgálat nélkül?



2017. dec. 8. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.

De ne abból indulj ki, hogy minden (vagy minden második) nőgyógyász bunkó.

Ajánlás alapján keress olyat, aki normális. Biztos vagyok benne, hogy túlnyomó többségük ilyen.

Ha csak maszek rendelésére tudsz menni, inkább szánd rá a pénzt.

2017. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg fog vizsgálni, kérdéseket fog feltenni. Csak úgy nem fogja neked felírni a gyógyszert.
2017. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Még háziorvos is! Nincs joga vizsgálni, amennyiben nem engeded. Nem isten egyik sem!! Lehet lefelé pontozni. 😊
2017. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!