Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszketés a hüvelynél, folyás...

Viszketés a hüvelynél, folyás nélkül majd menstruációkor elmúlt. Vissza fog jönni? Valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Nem sokszor, csak néha-néha viszketett a hüvelyem és környékén. Nem volt semmilen folyásom. Utánaolvastam és írták, hogy lehet gomba is. Gyorsan vettem egy canesten kombit és 3-4 napig kezeltem magam vele, hátha megúszom a dokit.

Egy időre elmúlt, majd előjött megint néha. El akartam menni a nődokihoz, de pont megjött (ami várható volt, mert fogamzásgátlót szedek 1 hónapja.) így nem mentem, de elmúlt a viszketés. Ha elmúlik a vérzés és visszajön a viszketés akkor mindenképp elmegyek.


Veletek volt már hasonló? Mi lehet?

Lehet a fogamzásgátlótól jött ki?

És ha gomba volt mennyi az esélye annak, hogy a párom is elkapta?



2017. dec. 8. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy az esélye hogy elkapja és esetleg tünet mentes marad ő de neked vissza adokatja. Ilyenkor mind két félt kezelni kell. Szerintem menj vissza ha elmúlt a vérzésed és kérdezz rá.
2017. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy hüvelyi fertőzésnél gyakori, hogy a fertőzés tüneteit a menstruáció elnyomja és az is gyakori, hogy pont a menstruáció előtt jönnek elő a tünetek.

Ilyenkor el kell menni orvoshoz, ha elmúlik a vérzésed és akár van tünete a barátodnak, akár nem, a részére is kell kezelést kérni, ugyanis nekik általában tünetmentes az ilyen jellegű fertőzés, csak az a bibi, hogy visszafertőz vele téged.

És igen, a fogamzásgátló, ha valaki érzékeny, akkor folyton elő fogja hozni.

2017. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elmentem a dokihoz.

Enyhe hüvelygyulladásom van, amire írt is egy kúpot.

Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!