Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet kis barna folt a...

Mitől lehet kis barna folt a wc papíron?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék nem kaki. Pisilés után vettem észre, hogy barnás folt volt a papíron. Mensi 2 hét múlva esedékes, védekezünk állandóan és sosem megy el a barátom bennem. 1 hete beteg vagyok, lázam van, köhögök is elég durván, fáj a torkom, van ennek valami köze a barna folthoz? 20/L

2017. dec. 8. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félidős vagy.Vagy felfáztál.Ha nem vagy terhes akkor sok lehetséges oka van még.Hormonális dolgok gyógyszerek mellékhatásai.
2017. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Peteérésed lehet, ha két hét múlva fog megjönni. Ilyenkor előfordul barnázás, sőt nekem normális vérzésem is volt már ilyenkor. Szóval normálisnak tűnik.
2017. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Ha 2-3 hónap múlva is fennáll, akkor menj el orvoshoz.
2017. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A betegség azóta nem olyan durva, kezd elmúlni, viszont még mindig tart a barnázás, nem durván de pecsétel. Ma egy kicsi alhasi görcs szerűm van, tegnap minimális vérzés volt. Mitől lehet még ez? Eddig semmi görcs, hányinger nem volt, lázas voltam 1-2 napig de már nem fáj a fejem. 24-5 körül kéne megjönnie. Ha terhes lennék ez "tünet" lenne rá?
2017. dec. 14. 16:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent elobb jott meg par nappal a mensim mint kellett volna, de rendesnek tűnt, viszont nem volt semmi elojele.
2017. dec. 14. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!