Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok valami extrahiperszup...

Tudnátok valami extrahiperszuper immunerősítőt ajánlani?

Figyelt kérdés
A Jutavit Ca+Mg+Zn+D3-ját,1000mg-os C-vitamját plusz még Magne B6-ot (1 éves kislányom miatt muszály :-P :-D),napi 2x fogyasztok friss zöldséget,gyümölcsöt,egészségesen étkezem,a sport ami még kicsit várat magára...De hogy egy hajmosás után sem maradhatok vizes fejjel,hajjal,mert másnapra rögtön beteg leszek,az azért már kicsit sok. :-( Nyáron is.

2017. dec. 9. 05:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Centrum nőknek.
2017. dec. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Méhpempő, 1 hónapos kúra, persze ha egyébként ehetsz mézet.
2017. dec. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Béta glükán
2017. dec. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 demet77 válasza:
Az ortomolekuláris szerek nem sokat segítenek,ha azokat vegyész laborokban állítják elő!,sőt a mesterséges tápkiegészítők(növelik a toxicitást),vitaminok sok esetben többet ártanak,mint használnak;pl.a legtöbb Cvit.toluollal szennyezett,és minden készítményben vannak kiegészítő elemek is.Az immunitást nem lehet két nap alatt fölerősíteni;mindenféle cukor és állati zsir kerülése több héten át;nyerskosztos vegán diéta segít,de nem a piaci agyon vegyszerezett zöldség,gyümölcs-el.Mindent megelőzően a lelki hozzá állást teljesen meg kell változtatni,stresszmentesen végezni mindent;és ez még mindig nem elég:tiszta levegő,mozgás,napfény(mit ér a szintetikus D.vit.?),megfelelő pihenés...egymagában panacetum nem létezik;egy rendszert kell követni!*voltam én is ily gyenge állapotban;jelenleg jégúszó vagyok!,ami rendkívüli kondit(testi-lelki)követel
2017. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Béres csepp C vitaminnal.Szerintem a legjobb.
2017. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lizin-C.
2017. dec. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!