Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csíp a pisi, felfázás?

Csíp a pisi, felfázás?

Figyelt kérdés

3 hónapja ugyan ilyen tünetek voltak, cspett, ha pisiltem és utána már véres is volt. Akkor elmentem az orvoshoz, adott antibiotikumot és elmúlt. Viszont akkor szex után jelentkezett.


Most enyhébben csíp, ha sok vizet iszok, akkor egyáltalán, szedek tőzegáfonyát, viszont ha kevesebbet iszok, akkor megint csíp. Ezt el lehet mulasztani vmi házi módszerrel? Sajnos csak az urológia ügyeletre tudok menni, viszont ott múltkor is jelezték, hogy nem ide kéne jönni, hanem az egyetemi orvoshoz, de nem értik meg, hogy az csak nappalis diákoknak "jár", levelezős hallgató nem mehet oda.


2017. dec. 9. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Van háziorvosi ügyelet, és el fognak látni.
2017. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert másik városban dolgozom fél évig, mint ahol a háziorvosom van és megkérdeztem, nem látnak el, csak átjelentkezem oda és átkéretem oda mindenem.
2017. dec. 9. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanilyen problémám volt, én is kaptam antibiotikumot, én házi orvosnál jártam. Noacid volt a neve meg monaural por, nagyon hatásos mindkettő. Egyébként nekem is szex után jelentkezett, hólyaghurut, elmúlt, majd ismét jelentkezett szex után, de kevésbé olyan fájdalmasan, mint az előtt. Szóval át érzem a fájdalmat. Tőzegáfonya nekem nem segített, viszont a sok folyadék igen. Tényleg nagyon sokat kell inni, és a pisit se tartsd vissza, akármennyire is fáj. Ha állandó partnered van, érdemes kivizsgálásra mennie, ne hogy tőle kapd el újra és újra. Megnyugtatásként, az én párom is elment a kedvemért, mikor nekem volt ez a bajom, semmit nem találtak nála. Azóta minden rendben van. Ami még eszembe jut, hogy szex után mindketten menjetek el pisilni, és tisztálkodjatok lehetőleg aktus előtt és közben is. Tudom, illúzióromboló, hogy aktus előtt, mikor nagyon nem fürödni akartok, el kell menni, de inkább a két perces mosakodás, mint egy hólyaghurut, ami fájdalmas és sokáig tart. A tőzegáfonya kapszulát szedd bátran, erősíteni fog. Illetve, én használok intim lemosót is, ez mindenkinél máshogy jött be, addig, amíg nem gyógyulsz meg, ne használj, viszont utána ha gondolod, próbáld ki, nekem ez is sokat segített. Nivea nagyon jó, kicsit drágább, de nekem használt. Dove márkát nem ajánlom, nekem attól csíp lent. Remélem tudtam segíteni, és hogy minél előbb kigyógyulsz! 20/L
2017. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, rosszul írtam, ne aktus közben fürödjetek, hanem utána
2017. dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Állandó partnerem van nekem is, és most nem szex után jelentkezett a dolog, de szexelni is elötte lévő napokban pont fürdés után csináltuk :/ Egyébként meg vigyázok mindig a rendes kézmosásra, fürdésre, derékmelegítőt hordok, mert a munkahelyen nagyon hideg van, fogalmam sincs, hogy kaphattam el megint vmit. E 2 eset elött sosem volt semmi ilyesmi problémám
2017. dec. 9. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Szerintem kérd meg a párod, hogy menjen el urológiára, mint írtam, az én párom is elment, semmi veszíteni való nincs. Nagyon remélem nem tőle kapod el újra és újra... Sajnos sose tudni. Amúgy, nekem kétszer volt hólyaghurutom, utána már nem(lekopogom), szóval remélem te is így jársz, mint én, hogy ez lesz az utolsó. Nagyon tud fájni, én a WC-n is alig bírtam megmaradni...
2017. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!