Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Kinek, mikor jött meg...

Lányok! Kinek, mikor jött meg először?

Figyelt kérdés
Sztorik érdekelnének, hogy kinek hol, mikor, hogyan jött meg! :)

2017. dec. 9. 17:38
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem: tampon/betét? Melyiket használtátok első mensinél?
2017. dec. 9. 17:40
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

12-13 eves lehettem.

Baratnommel voltam, es emlekszem felalltam az agytol amikor mondta hogy “Uristen, neked veres a gatyad!!!”😀 kirohantam a wcre es rajottem, hogy vegre “nagylany” lettem.

Persze nem volt kellemes az utana levo resz, ugyanis ki kellett mosni a fehernemumet, es a nadragomat.

2017. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Betetet hasznaltam, szerintem akkor meg azt se tudtam mi az a tampon...
2017. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Az nem lehetett túl jó... köszi, hogy ilyen hamar írtál
2017. dec. 9. 17:42
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
13 voltam, otthon voltam amikor WC és közben egyszer csak azt láttam hogy véres a papír. Akkor elmondtam anyának és elmentünk betétet venni. Utána 6 hónapig nem volt és a második a suliban jött meg pont, el kellett kéredszkednem mert úgy fájt a hasam(sajnos ez mai napig így van)
2017. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Unikornispata ***** válasza:
100%
Nagyon korán,már 11 évesen.Betétet használok azóta is. L/24
2017. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Unikornispata ***** válasza:
94%
Ötös!Citromfű tea segíthet a fájdalmaidon!
2017. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a tippet, de szinte már mindent kipróbáltam a citromfű se jött be.
2017. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

14 voltam. Epp kajaltunk a suliban ebedszunetben. Elmentem wc-re, ott vettem eszre, hogy uszok a verben. A nadragom nagyon durva olyan lett. Azt se tudtam mit csinaljak. Nagyon megidejtem. Par orat kellett meg maradni suliban, nalam nem volt semmi, kerni nem mertem, igy a derekamra kotottem a puloverem. Meg a legjobb baratnomnek se mondtam el, aki amugy elkisert wc-re.

Egy fele mentunk haza sulibol, es meg azt akarta, hogy menjek at hozzajuk. Kitalaltam valami kamu sztorit,haza mentem, a nadragot es bugyit gondosan a kinti kuka melyebe rejtettem, loptam anyumtol betetet es ennyi.

Amugy nem lettem anyam altal folvagositva, a mai napig se...... :)

2017. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
5-ös: szegény :( én meg sem érzem ha megvan, egyáltalán nem fáj a hasam :/ (szerencsére)
2017. dec. 9. 17:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!