Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor ez normális vagy nem?

Most akkor ez normális vagy nem?

Figyelt kérdés

Eddig egész életemben úgy tudtam, hogy a mindennapi fehér folyás normális. Nekem is minden egyes nap van, nyomot is hagy, de más egyéb tünet, szag vagy viszketés nincs.

Viszont egyre többet olvasom itt, hogy az emberek azt írják a mindennapos folyásra, hogy el kell menni vele nőgyógyászhoz.

Ezt ők hogy gondolják, mert eddig én tényleg meg voltam győződve róla, hogy ez oké.


2017. dec. 10. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell elmenni. Sok nőnek a ciklus minden napján van. Nem vagyunk egyformák. Akkor kell dokihoz menni, ha a folyás mellé viszketés, pirosság, fájdalom, egyéb bármi társul. Önmagában semmi gond nincs a fehérfolyással, így tisztul természetesen a hüvely.

21N

2017. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ. Állaga nem változott színe ? Nem fáj a hasad mennyisége nem lett több? Igen nagyon sok embernél ez jelen van de inkább feleslegesen menny el nőgyógyászhoz minthogy később ez komolyabb problémákat okozzon.
2017. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmi nem változott, minden rendben, nem fáj...

Azért nem akarok nőgyógyászhoz menni, mert most egy sima fehér folyással hogy nézne ki, mikor ez minden nő életének a része és tisztában van vele.

Nyilván, ha valami nem stimmelne, több lenne a szokásosnál vagy valami, akkor elmennék.

2017. dec. 10. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez genetika függvénye.Ha nem észlelsz az állagán,szagán semmi szokatlant vagy kórosat,akkor normális.

Van,akinek alig van,de van,olyan is akinek napi szinten van,mint pl.te vagy én..Ezzel együtt kell élnünk,nem tehetünk semmit.

2017. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!