Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs székletem mit tegyek?

Nincs székletem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utoljará kedden volt székletem és nincs azota illetve van hogy egy héten nincs. Nagyon rossz; ( félek hogy bajom lesz vagy nem tudom.Már hónapok óta ez a problémám.

Amit eszek: tejtermékek mindennap joghurtot, túrót illetve zöldségeket és csirkemellett . Lehet a mindennapi túró miatt nincs?

13/l


2017. dec. 10. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínű székrekedésed van. Ezt akár az is okozhatja h ennyire stresszelsz. Menny el orvoshoz ír fel valami gyógyszert ami segít. Addig is nem csak aza fontos hogy sok rostot vigyél be a szervezetedbe hanem hogy sokat igyál folyadékot, ami inkább lúgosabb gyógyteát és persze a mozgás séta biciklizés. Ami általában beválik az a búzakorpa amit egy joghurta kell keverni citromos víz magnézium és inkább a gyümölcsök nem zöldségek ilyen pl szilva. Ha a székrekedés ennyire idegesít mint ahogy említettem orvoshoz kell fordulni.
2017. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg zöldséget, gyümölcsöt, rostban gazdag dolgokat kéne enni, és minimum 2 liter víz. Minél kevesebb hús ès tejtermék.
2017. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Diétázol?
2017. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen..
2017. dec. 10. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok rostot! zabpehely, meg tobb zoldseg (repa pl), ha sportolsz is a 2 liter viz nagyon keves. Nyugodtan ihatsz 3mat. Egyebkent meg nem feltetlenul kell gyogyszer rogton, ihatsz par kavet probakepp.
2017. dec. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igyál meg 1 liter rostos almalevet, garantálom, hogy sugárban jön majd.


Amúgy igyál sokat és mozogj, akkor kijön.

2017. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A bolti cukros almaleveket meg ezeket kerülöm. Nincs cukormentes ilyen?
2017. dec. 11. 19:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindennap egy kanál útifű maghéj joghurtban elkeverve, és legalább 2 liter zöld tea vagy ásványvíz. Plusz zöldség, gyümölcs. Ha továbbra is székrekedésed van, akkor mindenképp fordulj orvoshoz vele. Nekem pl. pajzsmirigy alulműködés miatt volt.
2017. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyümölcsben is ott a cukor >> fruktóz, kerülni nem tudod.

Nem az apentára és társaira gondoltam, hanem normális almalevekre...


Egyébként ha nagyon nem megy még meleg gyógyvizet próbálj, vagy glicerines kúpot.

2017. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!