Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Győrben hol van a nőgyőgyászat?

Győrben hol van a nőgyőgyászat?

Figyelt kérdés
Kiskorú vagyok, ez esetben mindenképpen a tini ambulanciára kell mennem, vagy mehetek a "rendes" rendelésre is? (tini ambulanciáról nem hallottam jókat) Hol található az ambulancia? E épületben, vagy a Leinzen Mayerben?

2017. dec. 11. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat, elírtam, nőgyógyászat:)
2017. dec. 11. 21:31
 2/4 anonim ***** válasza:

A tini ambulanciàn van Csenge Titanilla,de rendes nőgyógyászként is praktizál ő nagyon rendes orvos.Hozzá probàlj bejutni.Petz kórhàzban rendel,azt hogy hogyan nem tudom.



14 éves kortól nőgyógyászhoz mehetsz egyedül,tb kàrtyàt,személyit kell vinni.Ha nem vagy 14 éves anyukádnak kell elvinnie téged,bàrkihez mehettek,de jobb ha megbeszéled veled,hogy kint vàrjon meg a vàróba téged,de ha vizsgálatra kerülne sor előtte menjen ki vagy forduljon el,mert elég intim vizsgálat.


Bàrmilyen nőgyógyászhoz is mehetsz természetesen,magánhoz is de az 10-12.000 ft kb.



Remélem nem sexeltél ilyen fiatalon?

Mi a baj?

2017. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyszer mar voltam maganba, csak oda hosszu a varakozasi ido es fertozes gyanujaval mennek, csak hol van tunet hol nincs, egyszer elviselhetetlenul viszket, utana meg semmi, igy gondoltam megprobalkozok korhazba, ott hamarabb sorralerulok;)
2017. dec. 16. 23:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Magánba sem kell feltétlenül sokat várakozni,ezt a Titanillát érdemes lenne felkeresned lehet tőle időpontot is kérni.Remélem rendbe jösz.Előre is Kellmes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok neked és remélem megoldódik a gondod végleg.
2017. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!