Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik nőgyógyász magánrendelé...

Melyik nőgyógyász magánrendelésére érdemes elmenni Veszprémben?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni egy sima nőgyógyászati vizsgálatra magánrendelésre viszont nem tudom kihez érdemes menni.


Dr. Németh Zsoltnál voltam egyszer de ahhoz képest hogy milyen kedvesnek mondták velem abszolút semleges volt és pofátlanul nagy összeget fizettem kb. 5 perc vizsgálatért azok után, hogy közel 2 órát vártam, pedig időpontom volt. Esélytelen hogy hozzá visszamenjek.



2017. dec. 11. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Dr. Szigeti Zsanettnál voltam. A neten én is róla csak jót olvastam, mindenki dicsérte, de én nem voltam elájulva tőle. Legelőször voltam nőgyógyásznál, de kicsit lekezelőnek éreztem a stílusát... A másik meg hogy igen, én is időpontra mentem, és én is vártam 2 órát mire bekerültem. És ezért fizettem 15 ezret.
2017. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont hozzá akart egy ismerősöm küldeni, de akkor ez is felejtős.. Nagyon szépen köszönöm a tapasztalatot!
2017. dec. 17. 20:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Beírom, mert hátha valaki ráakad a kérdésemre. Dr. Turcsányi Csabánál voltam, végtelenül figyelmes és kedves volt, minden kérdésemre válaszolt illetve kérdés nélkül is nagyon sok mindenről tájékoztatott. Nem sürgetett és mondta is, hogy mindenki annyi időt kap bent amennyire szükség van (bár emiatt érdemes első időpontra menni, mert tuti csúszás van). 12-t fizettem a citológiai vizsgálattal együtt. Nagyon meg voltam elégedve legközelebb is hozzá megyek majd.
2018. jan. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!