Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megváltozott a ciklusom....

Megváltozott a ciklusom. Mikortól számoljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves vagyok, és az elmúlt kb fél évben stílust váltott a ciklusom: 3 nap folyamatos görcsölés és barnás pecsételés csúszik át lassan további 3 nap "igazi" vérzésbe. Mivel eddig az volt jellemző, hogy hirtelen, erős görcsökkel, bő vérzéssel kezdődik, most elbizonytalanodtam, mit is számoljak első napnak.


Köszönönöm a válaszokat!



2017. dec. 12. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

miért kell számolni, gyereket akarsz?

amúgy menj el dokihoz, hogy megváltozott a menstruációd.

2017. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem a barnázás,hanem a "rendes" vérzés a ciklusod első napja.
2017. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Én a barnázást tekintem a ciklus első napjának. Minden negyedik hétfőn. :D

21N

2017. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
#3 Sajnos neked a barnázás sem és a vérzés sem igazi menstruáció..:D
2017. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hiába pontoztok le, még mindig nem értem, miért fontos az, hogy most három nappal előbbtől számolja a ciklusát, vagy később. kit érdekel ez?

ha nem akar gyereket, akkor kinek/minek számít, hogy hétfőt vagy csütörtököt ír be a naptárba?

inkább az számít, hogy fél éve óriási változás állt be a menstruációjában, aminek nyilván oka van.

Szóval inkább azt kéne kivizsgáltatni mint itt a számokon pörögni.

2017. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

"Akkor barnázunk, amikor egy kis mennyiségű vér távozik a hüvelyen keresztül. Nagyon sokszor fehérneműig sem hatol, hanem inkább a toalettpapíron leszünk rá figyelmesek, vizelés vagy belmozgás után.


Ez a vér lehet rózsaszínes váladék, rozsdás barna vagy világos, élénkpiros.


Történhet egyszer, de tarthat órákon vagy napokon át is!


A barnázás NEM jelenti a menstruáció megjöttét!!!! A menstruáció megjöttét mindig a valódi menstruációs vérzés megjelenése határozza meg!"

2017. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
...azt azért nem gondoltam h ezen a kérdésen ilyen csúnyán össze lehet ugrani. :( köszönöm a válaszokat mindenkinek. A következő utam a doki.
2017. dec. 12. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!