Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete tart a barna folyás,...

1 hete tart a barna folyás, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Másfél hete megfáztam, nagyon beteg voltam, lázam is volt, köhögök a mai napig. Az előző mensi 3 nappal előbb jött és rendes volt, viszont semmi előjele nem volt. 2 hét mulva kell megjönnie viszont mát 1 hete barna pecsételés látszik, nem nagyon csak kicsit de minden nap, vérzés is volt talán 1-2 napig de csak halványan. Ma egy picit görcsölt a hasam rövid ideig de többször is. Védekezünk a barátommal szóval nem hiszem, hogy az lehet az oka,2 hete nem is csináltuk. Mitől lehet ez? Nem voltam felfázva, sok gyógyszert szedtem megfázásra és fejfájásra is.

2017. dec. 14. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Azòta barnàzol mèg?
2017. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyèbkènt ugy tudom a barnàzàs is vèr tehàt lehet èrdemes lenne elmenned orvoshoz
2017. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, holnap lesz 1 hete.
2017. dec. 14. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!