Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fluomizin hüvelykúp mellett...

Fluomizin hüvelykúp mellett együtt lehetek a barátommal? Baj ha egy napot kihagyok?

Figyelt kérdés

Enyhe viszketés miatt mentem el a nőgyógyászhoz. Megállapította, hogy van egy kis hüvelygyulladásom, de nem vészes, valószínűleg a fogamzásgátló miatt van, mert felborította ott lent a dolgokat.

Erre kaptam a 6db-os Fluomizin hüvelykúpot. Még péntek és szombat este is használnom kéne, de a helyzet az, hogy találkozok a barátom és már rég nem láttuk egymást...ha értitek.


Az nagy baj lenne, ha az utolsó két darabot szombaton és vasárnap használnám el és a pénteket kihagynám?

(pénteken tudunk csak együtt lenni, utána a családdal kell lenni, rohanás stb stb.)


2017. dec. 14. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyu,a gyulladást egyáltalán nem érdekli,hogy te dugni akarsz..

Amíg nem vagy egészséges,addig nem tanácsos szexelni,ez egyértelmű.Aki szexuális életet él,annak illő lenne kicsit érettebben gondolkodnia.

2017. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tájékoztató:

"Más hüvelyi fertőzésekhez hasonlóan, a védekezés nélküli szexuális érintkezés a Fluomizin-kezelés ideje alatt sem javasolt."


Én,mondjuk még gumiban sem csinálnám,amíg nem gyógyultam meg.

2017. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért mert már olvasgattam itt erről a kúpról és volt 1-2 olyan, amikor a kezelés közben megjött és miután elmúlt a menstruáció akkor folytatták. Azért gondolom, hogy nem lenne baj belőle. Amúgy a doki is azt mondta, hogy ez egy kis gyulladás, nem kell aggódni.
2017. dec. 14. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De menstruáció alatt sem szabad szexelni.Annak,hogy akkor fel kell függeszteni,az az oka,hogy nem tudja kifejteni a hatását a tabletta.
2017. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!