Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne velem...

Mit csináljak hogy ne velem kiabáljon mindenért a barátnőm amikor menstruál? Ha meg mondom neki elkezd bőgni. 24/f 23/l

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nem a menstruációja miatt van, hanem alapból ilyen :DD
2017. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De csak akkor csinálja ezt
2017. dec. 15. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Mondd meg neki, hogy vegyen vissza, különben kihajítod. Egyből tud majd normálisan viselkedni!

A hormonokra se lehet mindent ráfogni! Csak azt hiszi, hogy ilyenkor neki szabad tombolni, mert úgy is elnézed.

Nem máséval verem a csalánt: nekem nagyon görcsöl a hasam, mikor megjön, engem is hintába raknak a hormonok. Mégse viselkedhetek úgy minden hónapban egy hetet (életem negyedében!), mint valami idegbeteg hárpia.

Ha gyógyszert szed, akkor pláne: az már csak megvonásos vérzés! Nem fáj, nincs pms.

Gondolj bele, mit fog művelni, ha egyszer terhes lesz!


Az különösen bunkó dolog, ha rajtad csattan az ostor, bezzeg másokkal tud viselkedni normálisan. Ennyi önuralma legyen már egy felnőtt nőnek!

2017. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Okés, hogy hormonok, meg szar kedv, de attól nem kell megőrülni.


Én is egyszerre vagyok ingerült, bújós és sírós hangulatú, de a dühömet még véletlenül sem a kedvesemen vezetem le, hanem elmegyek futni, énekelek vagy sütök valamit.

A bújást ő is szereti, a random síráskor meg szólok neki, hogy nem vagyok szomorú, csak érzékenyebb.


De illene az agresszív kirohanásait mellőznie, mert előbb-utóbb megunod és kivágod a francba - teljes joggal.


28n

2017. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mondtam neki mar , h vegyen vissza de csak sírni tud azért is

Nem szed gyógyszert

2017. dec. 15. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor a legtöbb nő érzékenyebb és szinte mindenre ugrani tudna, de ez nem jelenti azt, hogy meg is kell tennie. Nem vagy köteles elviselni a szeszélyeit csak azért, mert menstruál.
2017. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon nehéz, mielőtt megjön.

De tisztában vagyok vele, hogy ez az oka és nem ontom másra a feszültségemet.

Nem volt ez mindig így.

Persze, hogy a páromra zúdítottam, hiszen kire másra? Szülőre, munkatársra, az utca emberére?

Azért csinálja, mert neked hisztizhet.

Ameddig hagyod.

2017. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!