Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyszárazságra mit tudnátok...

Hüvelyszárazságra mit tudnátok ajánlani egy 30 alatti nőnek?

Figyelt kérdés
Fájdalmas a szex, síkosítóval is. Lelki probléma is lehet, viszont valamilyen megoldás biztos van, ami valamit segít. A szexet sem kívánom. Orgazmusom szinte mindig van, orálisan. Valaki tudna tanácsot adni?
2017. dec. 15. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor nogyogyasz ... talan hormonalis gondok vannak.

Masodsorban egy terapeuta ... ha lelki problemarol van szo.


Ha nem kivanod a szexet, akkor ne eroltesd. Ha faj is, plane ne eroltesd.

2017. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nőgyógyászhoz és pszichológushoz kellene menned. Vannak ugyan kenőcsök száraz hüvelyre, de tüneti kezeléssel nem jutsz messzire. Lehet hogy alacsony az ösztrogéned stb. Nálam akkor volt ilyen,amikor már régóta szedtem fogamzásgátlót. Miután leálltam vele,elmúlt. De ha te nem szedsz bogyót,inkább vizsgáltasd ki magad.
2017. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a bogyótól volt az, hogy egy kis ideig fájt az elején. Most váltottam, de lehet, hogy ezen nem változtat semmit. Mindenképp mondd el a dokinak.
2017. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 László Márta válasza:

Menj el a nőgyógyászhoz.


Nekem a változókor miatt lett hüvelyszárazságom, nekem a doktor a Juvia hüvelyhidratáló gélt ajánlotta.

2018. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!