Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kesik a menstruaciom? Sose...

Kesik a menstruaciom? Sose fordult meg elo ilyen.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kerdesem, hogy... 4. napja kesik a havi verzesem. Terhes biztosan nem vagyok mert lannyal elek egyutt 6 eve. A fajdalom az megvan, nem olyan eros, de erzem, hogy letezem fogalmazzunk igy :D

Frontint szedek 0.25mg-ost alkalomszeruen mert panikzavart diagnosztizaltak nalam. A dokim annyit mondott, hogy varjak januarig, ha a januari sem jon meg akkor hormonvizsgalat mert a pajzsmirigy lesz a ludas az ugye okozhat panikrohamokat is es kimaradast is (tulsuly is van nemi).

A frontin okozhat ilyet? Az ijeszt meg leginkabb, hogy a fajdalom tompan, de megvan, viszont nem jon semmi. Feher szagtalan valami jon es ennyi :(


Koszi elore is a valaszokat. 27/L



2017. dec. 16. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
A Frontin nem okozza. Ez nem sok késés, várj nyugodtan.
2017. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

4 nap késésen minek aggódni?! 27 évesen ennél lehetnél tájékozottabb a témában.

21N

2017. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azon kell aggodnom, hogy orat tudtam volna allitani hozza eddig ;) de nyilvan te jobban tudod...
2017. dec. 16. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké, eddig napra pontos volt. És? 4 nap késés még semmi.
2017. dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tényleg ne aggodj emiatt ha rástresszelsz lehet hogy az is benne van :) a tulsuly miatt is lehet ha pl ebben vagy az ez elotti honapban hiztál(nem fetétlen sokat)
2017. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A frontin igenis belenyulhat. En is ugyan ugy 0,25-ost szedtem es nekem a verzes erossegebe volt valtozas(nagyon megerosodott), raadasul a fajdalmat is olyan erosre tornazta h ajulas kerulgetett. Pedig korabban sosem fajt ennyire. Amiota nem szedem normalis modon jott meg.


19/l

2017. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!