Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az elso menstruációm tobb...

Az elso menstruációm tobb mint egy hetig tartott ha majd beall akkor ez a szam majd lecsokkenhet?

Figyelt kérdés
Nagyon szornyu volt egy héten keresztül jarkalni minden szünetben wcre es felni hogy atazok.... Ha majd be all a menzeszem akkor ez az egy het lecsokkenhet? Nektek hogy volt?

2017. dec. 17. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

3-10 napig tart. Nem feltétlenül fog csökkenni. Próbáld ki a tampont, az sokkal nagyobb konfortérzetet ad, mint a betét, és kevesebb az esély az átázásra (tudsz alá tenni egy betétet, ami így "második védelmi vonal"-ként funkcionál).

21N

2017. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 év után is 7-8 napos, sőt, a nők 95%-nak nem múlik el 4 nap alatt. Egyébként nyugi, új még a dolog, majd ha kicsit "beletanulsz" akkor lazábban fogod venni.


Első félév nekem is szar volt, rettegtem, mindig, hogy átázok, stb., aztán kitapasztaltam.


Tök jó volt, egészen addig, míg el nem kezdtem szexelni, mert onnantól erősebb lett, több és azóta piszkosul tudok görcsölni :(

2017. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. dec. 20. 05:09
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem simán lehet hogy fog csökkenni. Én másfél éve menstruálok és az első pár alkalomkor nagyon erős volt és megesett hogy 8-11 napig is eltartott,most viszont már csak 3-4-5 napig tart már több alkalom óta. És nekem például nem fokozatosan csökkent hanem egyszer a megszokott 8 helyett csak 4-ig tartott és onnantól maradt is kb.annyi.
2017. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

* utolsó vagyok

Az kimaradt hogy mióta átlag 4 napig tart a menstruációm azóta sokkal gyengébb is és már van hogy egy betét elég lenne majdhogynem egész napra

2017. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat! :) hat annak en is orulnek... Most pl az volt hogy elallt kb 12 orara meg is lepodtem mert pont a megszokott napok kozepen vagyok... Es utana megint megjott...
2018. jan. 1. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!