Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek nőgyógyászhoz...

Nem merek nőgyógyászhoz menni, hogy győzzem le ezt a félelmemet?

Figyelt kérdés

26 éves leszek és mindenképp el kéne mennem, lassan már olyan szinten vagyok hogy az életem múlik rajta, már próbáltam hogy odamegyek és akkor már csak nincs visszaút, de nem mertem bemenni. Aztán most nézegettem neten hogy milyenek az orvosok (van kép róluk fent) és ez sem könnyítette meg a dolgom, mert mind idősödő férfi akiktől alapból is félek...

Mit tehetnék még?


2010. jún. 2. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
ne nőgyógyászhoz hanem pszichiáterhez menj, ha 26 évesen ilyen gondod van
2010. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérj meg valakit, aki közel áll hozzád (anyukád, barátod, barátnőd, testvéred), hogy kísérjen el. Talán, ha nem egyedül vársz, nem uralkodik el rajtad a pánik. Gyógyszertárban vegyél valami gyógynövény alapú nyugtatót, az is segít egy kicsit.

Olyan orvoshoz menj, akit sokat dicsérnek, ajánlanak. Hidd el, mindegy, hogy hány éves, az idősödő éppolyan kedves is lehet mint egy fiatal. Ha bp-i vagy budaörsi vagy, tudok egy nagyon jó orvost ajánlani, benne nem csalódsz.

2010. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress pl. egy női orvost, talán úgy könnyebb lenne. Még sosem voltál? 26évesen már tényleg nem illik halogatni. Amúgy szerintem a nőgyógyászok úgy néznek a nőkre mint egy darab húsra, és amúgy sem tart sokáig a vizsgálat. utána egy évig nem kell menned, ha minden rendben:)
2010. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mult héten voltam életemben először 20 évesen!

Szégyenlem magam hamarabb kellett volna elmennem! Nagyon féltem az ajtó előtt, öreg volt az orvos is ráadául, de nem volt mitől félnem! Rendes volt! Gondolkodj el kicsit! Szerinted egy gonosz nőgyógyászhoz nők százai elfognak menni? Egy nőgyógyász eleve sokkal kedvesebb hisz senkise jó kedvébe megy el oda! Nem történik semmi extra hidd el, ő csak segit rajtad! Sok újat már nem tudsz neki mutatni látott már jó pár ezer meztelen nőt!

Mindenkinek elkell menni már onnantol amikor megjön a menstruációja, mert már akkor nem kislány! Ugye nem mondod komolyan h 26 évesen mész először?

2010. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem nőhöz mész, úgy érzem a férfi dokival bajod. Illetve ez nem baj, mindenki más, nekem a férfi válik be.
2010. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nők tisztelet a kivételnek elég lekezelő stilussal rendelkeznek, én a férfi nőgyógyászt jobban ajánlom, rendesek és türelmesebbek!
2010. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!