Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem nő a mellem?

Miert nem nő a mellem?

Figyelt kérdés
14 éves lany vagyok, és eléggé zavar, hogy meg semmit sem nőtt. 9.osztályos vagyok, a sulinkban valakinek már 6.-os korában van, nekem meg most sincs. Egészségesen rendesen eszek és sportolok, de maximum a hasamra tudok hízni, nem keveset. A szüleim születésem óta rendszeresen dohányoznak a házon belül, azt hallottam, ennek is közé lehet hozzá. Ez igaz? Esetleg változtassak valamin, vagy várjak a csodára? Válaszokat Köszönöm!
2017. dec. 20. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Csodára nem kell várni,de ne aggódj,még nem vagy elkésve semmivel! A dohányzásnak semmi köze nincs hozzá.

A bimbóidnál sem látszik semmi duzzanat? A menzesed amúgy rendben van? Már rendszeres? Esetleg gyermek-nőgyógyásznál jártál a problémáddal?

2017. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a dohányzásos dolgot nem értem. Ki mondta ezt neked?

Sajnos genetika. Ez van. De még csak 14 vagy, simán nőhet még. Ha meg nem, akkor sincs semmi "bajod".

2017. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Genetikától függ.Húszonpár éves korodig nőhetnek.

De megnézném mennyire kicsik...

2017. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg masszírozni körkörösen. Az segít. Tapasztalat.
2017. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!