Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzességem elvesztése után...

Szüzességem elvesztése után hetekkel még fáj a hüvelyem, ez normális?

Figyelt kérdés
Fura mert szex közben meg nem igazán fájt, hiába hogy ez volt az első. Viszont utána egy nappal elkezdtem fájdalmat érezni a hüvelyben. Van hogy csak pisiléskor fáj, de van hogy azon kívül is. Ilyen égő fájdalom. Gumival történt a dolog, nem hiszem hogy elkaptam valamit. Maga az aktus elég vad volt, így gondoltam lehet felsértett a fiú vagy ilyesmi. Most volt egy hónapja, már meg kellett volna gyógyulnom nem? Lehet valami komolyabb bajról szó?

2017. dec. 25. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De, elkaptál valamit, menj orvoshoz!
2017. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem felfázáshoz hasonló tüneteket érzel?

Nőknél viszonylag gyakori, hogy a húgyutakban elszaporodjanak a bacik. Nem is feltétlenül a partneredtől kaphatsz el ilyet, lehet hogy már kialakulóban volt az aktus előtt is.

Bármi is legyen, mindenképpen nőgyógyászhoz kellene menned.

2017. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gumi nem szakadt?
2017. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!