Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy egész napos erdei kirándul...

Egy egész napos erdei kiránduláson hogyan oldjam meg a cserélgetést, ha megvan?

Figyelt kérdés
Általában tampont használok, most is azt terveztem, de egész nap nem leszünk vécéközelben... Nem tudom hogyan cserélhetném, vagy hogy mit csináljak a használttal... Vigyek egy zacskót, és abba rakjam bele, és dugjam el a táskába? Vagy most kivételesen betétet használjak? De az meg kényelmetlen, ha kirándulok, hegyet mászok... Nektek esetleg van ötletetek ilyen helyzet megoldására?

2017. dec. 27. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetne kihagyni ezt a kirándulást?

Egyébként super plus tampon, plusz betét, azzal ki lehet bírni jó pár óra hosszát átázás nélkül, de én magamból kiindulva, aki szereti higiénikus körülmények között megoldani az ilyen dolgokat, én biztos kihagynám a kirándulást.

2017. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sárkányhajózni voltunk az osztályommal. Már 8 előtt elindultunk, aztán csak 4 előtt értünk vissza, de onnan még haza kellett sétálnom. Nem az első napomon voltam szerencsére, de a második nap sem volt sokkal jobb. Indulás előtt feldugtam a tampont, aztán tettem egy a bugyimba egy éjszakai betétet, arra egy sima betétet fentre és egyet lentre, és középre még egyet. Lehet, hogy túlságosan ki voltam tömve, de nem akartam átázni. Hosszabb felsőt vettem fel, így nem látszott semmi. Mielőtt beültünk a hajóba, voltam wc-n, akkor kicseréltem a tampont. Igaz, hogy nem teljesen telt meg, de legalább tudtam, hogy a következő 4 órát biztos kibírom. Amikor megálltunk, kerestem egy eldugott helyet, elvégeztem a dolgom, gyorsan kihúztam a tampont, beletettem egy zsepibe, és azt egy zacskóba. Gyorsan felhelyeztem a másikat, aztán szaladtam vissza.


Ja, ami még fontos: legyen nálad kézfertőtlenítő, ilyenkor még jobban kell ügyelni a higiéniára. Remélem, tudtam segíteni. :)

2017. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy táborban leszek, és nem hagyhatom ki sajna :( amúgy nem csak egy nap megyünk kirándulni, hanem többön is... Na mindegy, megpóbálom majd az utolsó módszerét, hátha az jó, köszi a segítséget mindkettőtöknek!
2017. dec. 27. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!