Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem beszedni a...

Elfelejtettem beszedni a fogamzásgátlót 4 napig. Ma bevettem de közben meg is jött a menszeszem (egy héttel hamarabb mint kellene) mit csináljak?

Figyelt kérdés
(terhesség kizárva, csak a fájdalmas menszeszem miatt szedem)
2017. dec. 27. 18:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Szedjen tovább normálisan és akkor most kétszer fog megjönni? :/
2017. dec. 27. 18:52
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen szeded a fájdalmak miatt, akkor hogy lehet négy napig elfelejteni?

Semmit ne csinálj. Számold ki a napokat és kezd újra, újra kiszámolt 7 nappal, új csomagolással.

2017. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1-es válaszodra: Semmiképp!!!
2017. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom..túl sok minden történt és teljesen elfelejtettem :(
2017. dec. 27. 18:54
 5/10 A kérdező kommentje:
(amúgy meg 4 rendes tabletta van hátra ebből a hónapból plusz a placebòk)
2017. dec. 27. 19:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hamarabb megjött, hisz 4 napot hagytál ki, nem csak 1-et... nem kellett volna ma már bevenned, ezzel csak még jobban összekuszálod, és ha most beszeded a maradékot, akkor el fog múlni a mensid 2 nap alatt, aztán ha jön a hivatalos szünet, akkor már ki tudja, mi fog történni... talán megjön megint, talán kimarad 2 hónapra, ki tudja...

Most már igazából tök mindegy, hogy beszeded e a maradékot ebből a haviból vagy sem. Jövő hónaptól szedd normálisan, ha nem tudsz rá odafigyelni, akkor állíts be a telefonodra riasztást minden nap este 8 órára és kész. Vagy felírod egy cetlire az asztalodon. Mindegy, csak ilyeneket ne csinálj.

2017. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Persze, tudom hogy ilyet nem kellene csak most sok minden történt és valahogy elmaradt..:/ akkor szedtem be ma a tablettát mielőtt megjött volna.. akkor most ne szedjen be a többit?

Vègülis most megvolt a 4nap szünet (igaz hamarabb mint kellett volna) és ilyenkor (a 4 nap szünet után) szoktam elkezdeni az új levelet.. Kezdjem el akkor most az újat?

2017. dec. 27. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szedd soha. Teljesen nyilvánvaló hogy nem neked való. És ezt nem rosszindulatból mondom.
2017. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Így több a kár mint a haszon.
2017. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már több mint egy éve szedem, ez az első alkalom hogy ilyen történt..
2017. dec. 28. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!