Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végbél tájéki fájdalom,...

Végbél tájéki fájdalom, viszketés, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja jelentkezett először, a végbélnyílás környéke vizsketett, és kis piros pontok voltak körülötte, nem tudtam mire gondoljak, úgyhogy kis netes olvasás után bejelentkeztem std szűrésre hátha valami nemi úton terjedő dolgot kaphattam el, két hónapra rá kaptam időpontot, amire nem tudtam elmenni mert pont megjött. Nem kértem új időpontot, mivel addigra elmúlt, szinte nem éreztem semmi korábbi tünetet, mostanában azonban megint elkezdett viszketni, és egy kis fájdalmat is érzek wczéskor, olyan mintha egy két helyen valami kis seb, vagy berepedés lenne. Mármint ilyen érzés, de egyébként tükörben nem látok semmit. Szerintetek milyen dokihoz érdemes elmenni? Próbáljam meg megint az std-t? vagy lehet ez aranyér lesz később, de akkor máshol kéne fájnia nem?

2017. dec. 28. 14:46
 1/5 Bubuka508 ***** válasza:
Ne a neten akard magadat gyógyítani, hanem irány a doki. Előbb a háziorvos, aztán ő megmondja a továbbiakat. Ilyen egyszerű, nem szabad találgatni, az ilyesmihez szakember kell, nem fogalmatlan laikus.
2017. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Anál volt?
2017. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem
2017. dec. 28. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor terhes vagy
2017. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bepanthen kenőccsel kenegesd! Menj orvoshoz vizsgálatra! Lehet a házidokid ad rá valamit.
2017. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!