Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Török Péter debreceni nőgyógyá...

Török Péter debreceni nőgyógyászról milyen információt lehet tudni? Kiváncsi lennék olyan dolgokra, ami egy nőgyógyász választással kapcsolatosan fontos ill. fontos lehet.

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a klinikán rendelő fiatal doktorról érdeklődsz akkor nekem ő egészen szimpatikus volt, szinte nem is éreztem a vizsgálatot.Fontos hogy bízz benne és ha mégsem felel meg akkor válassz mást.
2008. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én nála szülem,nagyon meg vagyok vele elégedve, ha teheted válaszd őt!
2008. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szülésnél minden úgy ment illetve abban segített ahogyan vártad, tervezted?
2008. nov. 28. 02:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Komoly konzervatív, vagy alkalmazkodó? Türelmes?
2008. nov. 28. 02:23
 5/6 anonim válasza:
Nekem rémes tapasztalatom van vele kapcsolatban. A magán rendelésére mentem el, mert azt mondták profi. Ennek ellenére a legnagyobb csalódás ért vele kapcsolatban, a műtétemet rosszul végezte el es borzasztóan fájdalmas volt. Komoly szövődményei lettek a dolognak. Kórházban hozták helyre a műhibáját. Senkinek nem ajánlom, aki biztonságban szeretné tudni magát. Komolytalan, öntelt, nem érdekli kiben tesz kárt, és nem vállal felelősséget.
2022. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyet értek az előző válaszadóval!!!!!

Nekem petevezeték átjárhatosági vizsgálatom volt nála magán rendelésben (100.000ft)!!!

Rémesen fájt!!! Azt a diagnózist kaptam, hogy mindkét petevezetékem el van záródva ( és még rá fogta,hogy azért fájt nekem annyira ez a vizsgálat)!!!

Két évig ebben a hitben éltem a férjemmel!!!

Lombikok sorozata jött, mert azt ajánlotta. Sikertelenek voltak.... De ez már egy másik sztori....

Aztán felhagytam a lombikkal, gondoltam megmüttetem magam egy másik dokinál (Sápy Tamásnál).

Ez utobbi doki előbb megnézte, hogy valóban átjárható vagyok- e!!!

Eredmény: mindkét petevezetékem könnyen átjárható!!!!!!!

Török Péternél számtalan ismerősöm járt már petevezeték átjárhatósági vizsgálaton és mindegyiküknél ugyan azt diagnosztizálta mint nálam!!! Volt köztük olyan aki már a nagyszerű diagnozisa után két héttel terhes lett!!! Már három éves a kislánya!!!

nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!