Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Török Péter debreceni nőgyógyászról milyen információt lehet tudni? Kiváncsi lennék olyan dolgokra, ami egy nőgyógyász választással kapcsolatosan fontos ill. fontos lehet.

2008. okt. 25. 16:55  Privát üzenet  

A válaszok
Ha a klinikán rendelő fiatal doktorról érdeklődsz akkor nekem ő egészen szimpatikus volt, szinte nem is éreztem a vizsgálatot.Fontos hogy bízz benne és ha mégsem felel meg akkor válassz mást.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. nov. 3. 13:32 Privát üzenet
Én nála szülem,nagyon meg vagyok vele elégedve, ha teheted válaszd őt!

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. nov. 27. 16:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szülésnél minden úgy ment illetve abban segített ahogyan vártad, tervezted?

# 3/4Időpont 2008. nov. 28. 02:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Komoly konzervatív, vagy alkalmazkodó? Türelmes?

# 4/4Időpont 2008. nov. 28. 02:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Dr SOMOS PÉTER! Nőgyógyász, a világon a legjobb. I. sz klinika. Nem tudom elérni. Ki tud róla?
Dr. Székely Péter II. (nőgyógyász) Debrecenben. Tapasztalatok?
10 hetes kismama vagyok Tiszavasváriban ki a jobb nőgyógyász Dr. Benedek József vagy Dr. Mocsáry Péter? Valamelyiknél kell fizetni ha igen mennyit? Köszönöm
Mohácson Dr. Révész Péter nőgyógyász?
Dr Borsay Péter szülész-nőgyógyász pécsi magánrendelésének pontos címét és idejét megtudná valaki adni?
Le tudná nekem valaki írni a Pécsett rendelő dr Borsay Péter nőgyógyász magánrendelésének (mobil) számát?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!